VYHODNOCENÍ – NEDĚLNÍ VOPICE 2022

VYHODNOCENÍ – NEDĚLNÍ VOPICE 2022

Ve spolupráci s Trained Monkey Modding a NETBIS s.r.o. jsme navázali na Umrzlou Vopici 2021 a uspořádali jarní pohár, kterého se zúčastnilo celkově 64 závodníků (bodovalo 59) a odjelo se 10 závodů.

Po dlouhé době se bodovali nejen jezdci, ale i teamy a poprvé jsme si vyzkoušeli i škrtání nejhoršího výsledku.

O první místo dlouho bojoval vítěz Umrzlé Vopice, Ladislav Jarolím, ale bohužel ztráta motivace v posledních závodech ho v konečných výsledcích posunula „až“ na 3. místo. Nejvyrovnanější výsledky měl Mišo Štubňa, který dokázal zvítězit celkově 3x a škrtnul se mu nejhorší výsledek na SPA. Největším favoritem byl tradičně Martin Lorenc, který ale měl jednou Connection Lost a jednu neúčast, pričemž nejvíce by se mu hodilo škrtnutí výsledku za nepovedený Silverstone. Všem bednařům gratulujeme.

V teamech vyhráli kluci z Drunk and Furious (Lukáš Klus a Ondřej Kapr), kteří jezdili stabilní výsledky, jen škoda, že se nezúčastnili posledního závodu.

Podrobné výsledky zde:

https://acc.zalohuj.eu/championship/69e170f2-8f9b-4505-a6c1-d29d4fc288cb

Výherci Mišovi Štubňovi gratulujeme a všem děkuji za účast. Děkuji i klukům z TMM za komisařování a Janovi „jackovi“ Klimešovi za úžasný stream a snad se brzo potkáme na trati.