ALL4SIM věnovali hlavní cenu do MTD RACING SERIES

ALL4SIM věnovali hlavní cenu do MTD RACING SERIES

Představujeme Vám hlavní cenu, kterou věnovali kluci z ALL4SIM (https://www.all4sim.cz/) Martin Viďourek a Jirka Macháček. Jedná se o button box VR 2 v hodnotě cca 200 dolarů:

Odkaz na stránky výrobce: https://www.ignitioncontrols.com/Button-Box-p/0059.htm

Velmi tímto klukům děkuji a tímto bych chtěl představit jejich výborný eshop, který najdete pod tímto odkazem:

 

 

 

 

O vašem eshopu slyším poslední dobou samou chválu a určitě vám i pomohla situace v poslední době, kdy se eracing hodně dařilo. Jak jste tuto situaci zachytili vy, zvýšila se poptávka? Mátě nějakou zpětnou vazbu, jak jsou zákazníci spokojeni, vrací se k vám?

Díky. Snažíme se to dělat pořádně a vycházet všem zákazníkům co nejvíc vstříc a hlavně jim nejen prodat zboží, ale i jim poradit. Zákazníci jsou zatím spokojeni a rádi se vracejí. Pořád jsme ale na začátku našeho podnikání, takže je určitě pořád co zlepšovat a již brzy představíme nějaké novinky. Tato karanténní doba nám určitě pomohla v tom, že se zvýšil celkový zájem o sim racing, na druhou stranu nás postavila do nepříjemné situace, kdy jsme jako většina z nás nebyli na takovou situaci připraveni. Výsledkem tedy je to, že zákazníci by kupovali, ale výrobci nejsou schopni pokrýt tak velkou poptávku a tak jsme se dostali do situace, kdy nic není skladem a čekací lhůty jsou „nekonečné”

Jaké jsou poslední dobou trendy? Prodávají se spíše levnější výrobky nebo se závodníci nebojí investovat do dražších? 

Vzhledem k tomu, že jsme se od začátku snažili zaměřit spíše na kvalitnější věci, tak u nás moc levných věcí nenajdete. Lidé si tedy u nás kupují spíš ty dražší hračky.

O jaký produkt-výrobek je největší zájem? Do jakých zemí dodáváte zboží?

Velký zájem je o sedačky Trakracer a jsme oficiální dealeři této australské značky. Zájem je i o Fanatec, kde nejsme sice oficiálními dealery (Fanatec si chce vše prodávat na svém eshopu), ale Čechách ho nikdo jiný neprodává. Náš eshop byl primárně cílen na český a slovenský trh, ale postupně začínáme prodávat i do Polska a rádi bychom své služby nabídli i do Maďarska.

Chystáte se na nějakou novinku v eracingu? Máte nějaké exkluzivní zboží, které jinde nenajdeme?

Aktuálně máme velmi žhavou novinku, kterou prodáváme exkluzivně do celého světa a je o ni tím pádem velký zájem. Jsou to profi pedály MECA CUP1, které jsou jedny z nejlepších pedálu v simracingovém světě.

Podporujete i české výrobce?

Právě výše zmiňované pedály MECA jsou ryze českým výrobkem a určitě se nebráníme podpoře dalších českých výrobců Sim Racingového vybavení.

Jak byste popsali ideální závodnickou sestavu (to bude těžká otázka, co?)

Tady je to asi o vkusu každého simracera. Já aktuálně používám kombinaci Trakracer TR8 s Fanatec Direct drive volantem a pedály Meca a jsem s tím maximálně spokojený. Asi bych si zvykl i na VR brýle, které by v kombinaci s motion systémem mohly být nejblíže k dokonalé sestavě. Nicméně ne nadarmo se říká, že motion system ti přinese zážitek a přiblížení se realitě, ale nezrychlí tě.

My jsme hrozně rádi, že jste podpořili náš šampionát MTD RACING SERIES ve hře Assetto Corsa Competizione úžasnou cenou a jsme rádi, že oba u nás závodíte. Co byste řekli o  button box VR 2, možná někteří neví, k čemu to vlastně je?

Button box v podstatě přidává další tlačítka pro obsluhu auta. Já třeba používám volant, který má pouze 6 tlačítek a na ovládání ACC je to sakra málo. Je tedy varianta, že na to budeš používat klávesnici, což není úplně komfortní záležitost nebo budeš mít na své sestavě přidělaný takovýto button box, kde budeš mít všechny potřebná tlačítka po ruce a nebudeš je složitě hledat na klávesnici. Můžeš si tam tedy namapovat vše zapalováním počínaje, přes nastavování kontroly trakce a konče zapínáním stěračů a cítit se tak jako v opravdovém závodním autě.

A poslední důležitá otázka, do jaké kategorie šampionátu výhru věnujete, rozhodli jsme se, že to necháme na vás 🙂 (připomínám, že jedeme o 4 poháry: pohár jezdců PRO, pohár jazdců AM, pohár konstruktérů (teamů) a pohár šampiónů (celkový výsledek jezdců).

Rozhodnutí o tom komu to dáte nechám na vás 🙂

Moc díky za rozhovor klukům z ALL4SIM (https://www.all4sim.cz/) a ještě jednou velmi děkujeme a vážíme si této podpory!

No a my s Domkem a Peeteem jsme se dohodli, že cenu věnujeme vítězovi do Poháru šampionů!

Těšíme se na nejbližší závod tuto neděli:

MTD RACING SERIES – ZÁVOD 02 – KYALAMI