Konec šampionátu SUPER TROFEO

Konec šampionátu SUPER TROFEO

Lamborghini Super Trofeo šampionát, který jsme začali již v roce 2018 je již za námi. Tohle auto nebylo aspoň z mého pohledu to nejjednodušší. Poprvé jsem musel hodně auto nastavovat, aby mi sedělo než v defaultním nastavení a mám pocit, že to je jediné auto, se kterým jsme jezdili celý závod na tvrdých pneumatikách bez pitu, takže se muselo i jezdit závod šetrně.

Odjelo se 6 závodů v lokacích, ve kterých tento vůz ve skutečnosti (jediná vyjímka byla místa Misana Imola). Šampionátu se zúčastnilo 24 závodníků a z toho 16 pravidelně bodovalo.

I podle počtu vítězů je jasné, že to auto nebylo úplně nejjednodušší, dokázali vyhrát jen 3 jezdci a na bedně stáli jen 4 jezdci!

Škoda, že poslední závody se nezúčastnil sajmik, který suverénně zvítězil ve SPA a Jigga_StRiKeR, který před posledním závodem i šampionát vedl. Jeho absenci zužitkoval Chlebajz, který byl jeho velký rival a šampionát vyhrál a je to jeho první vítězství na Pitlane Club CZ & SK. Druhý se umístil Jigga_StRiKeR a je velká škoda, že nenastoupil do posledního závodu. O třetí místo jsme bojovali právě se Sajmikem, kterému se nepovedl úvod do šampionátu a s DanM3e46, který se nezúčastnil jednoho závodu a jezdili jsme hodně vyrovnané závody a kvalifikace.

Doufám, že jste si šampionát užili a poznali další auta a tratě v Assetto Corsa 🙂

SUPER TROFEO 2018

Comments

Leave a comment