Poprvé v historii! Závod 24H v České republice

Poprvé v historii! Závod 24H v České republice

Skvělá příležitost pro IV. Sraz Pitlane Club CZ & SK.

Mrkněte na startovní listinu a tohle sledovat celou noc musí být neskutečné:

http://www.24hseries.com/24h-brno/entry-list

Kdo by přijel?

brno

Tisková zpráva autodromu:

Poprvé v historii! Závod 24H v České republice

Ještě nikdy se v České republice nejel čtyřiadvacetihodinový automobilový závod. V polovině října čeká Masarykův okruh milník. Dvanáctihodinový závod Epilog, který je od loňska zapsaný v kalendáři prestižních 24H Series, se protáhne na dvojnásobek. Ortodoxní automobilové fanoušky tak čeká podívaná, za kterou dosud museli za hranice!

Od dvanácti do dvanácti

Epilog 24H odstartuje přesně v poledne v sobotu 15. října, skončí v neděli o 24 hodin později. Celkem se na start postaví víc jak padesát vozů, přihlášeny jsou i české posádky v čele s loňskými vítězi z týmu Scuderia Praha

Servis pro fanoušky

Vydržet se 24 hodin koukat na dráhu je velké sousto. Proto Automotodrom Brno připravuje bohatý doprovodný program, který dokáže fanoušky kdykoliv pobavit. Těšit se můžete na okruhové kino s promítáním filmů a klipů s automobilovou tématikou a bohatý doprovodný program nejen pod širým nebem, ale i v budově okruhu.

VIP vstupenka s řadou bonusů

Chcete si závod Hankook Epilog 24H Brno užít bez kompromisů a s kompletním servisem? Pak sáhněte po VIP vstupence. Celý závod tak budete moci využívat služeb VIP salonku s občerstvením a čeká vás řada atraktivních aktivit. Co byste třeba řekli projížďce po obslužné komunikaci okruhu přímo během závodu? Nebo návštěvě startovního roštu? To vše můžete s VIP vstupenkou mít. Objednejte si vstupenku online!

http://www.automotodrombrno.cz/cz/#!/sezona/268/hankook-24h-epilog-brno/o-zavodu

Comments

Leave a comment