GT6 Track Path Editor

GT6 Track Path Editor

Vytvářejte vlastní tratě pomocí tabletu!Vyberte si téma, nastavte šířku a náklon tratě a objekty okolo ní a hotovou ji pak přeneste do GT6 a projeďte se po ní!

Představení

 

Aplikace GT6 Track Path Editor umožňuje vytvářet tratě, které lze poté použít ve hře „Gran Turismo 6“ (GT6), dostupné exkluzivně pro PlayStation®3.

Můžete si vybrat téma a navrhnout vlastní trať, či dokonce použít mapy a vytvořit cesty podle skutečných tratí. Okolo tratě můžete umístit objekty, jako jsou například obrubníky, a vytvořená trať pak přenést do hry „Gran Turismo 6“, kde ji můžete použít v režimu Arkáda, Otevřená lobby a v sekci Komunita.

Chcete-li trať vytvořenou touto aplikací použít ve hře „Gran Turismo 6“, budete potřebovat systém PlayStation®3 připojený k síti Internet, kopii hry „Gran Turismo 6“ a účet SEN (Sony Entertainment Network), který používáte ve hře „Gran Turismo 6“.

Pokyny

Následující kroky popisují způsob, jak pomocí aplikace Track Path Editor vytvořit trať:

Výběr tématu
Ze 4 různých témat si pro trať vyberte geografický motiv/krajinu.
Režim rozvržení
Upravte tvar a trasu tratě. Můžete také upravit šířku tratě a náklony zatáček.
Režim objektů
Podél tratě umístěte vegetaci, budovy a další objekty.
Režim obrubníku
Na okraje tratě umístěte obrubníky (tato možnost není dostupná ve všech tématech).
Přenos
Hotovou trať přeneste do hry „Gran Turismo 6“.
Zkušební jízda
Po dokončení přenosu přejděte ve hře Gran Turismo 6 k funkci „Import trasy tratí“, nahrajte data tratě a zajeďte zkušební jízdu!
Dostupnost ve hře
Uživatelem vytvořené tratě lze používat při závodech v režimech Volná jízda, Arkáda, Otevřená lobby a v klubových závodech v sekci Komunita.

Comments

 1. Kluci šikmooký udělali update….
  http://www.gran-turismo.com/cz/news/00_4397785.html

 2. puvodne jsem tomu clanku nevenoval pozornost ale
  https://www.gtplanet.net/gran-turismo-sport-for-ps4-revealed-public-beta-coming-early-2016/
  dalsi gt bude jako public beta pristupna behem prvniho kvartalu 2016.
  tak jsem moc zvedavy co vse to hned bude umet. zda se na bude na ps4 prechazet drive nebo pozdeji.

 3. udelal jsem jednu zkusebni trat podle GPx. jde o road america. vcelku krasna trat. bohuzel nejde prenest elevace terenu takze to je placka. nejde presne dodrzet polomery zatacek a nektere mista se replikjou hure nez jine. byl to jen pokus.
  ale delka je kratsi jen o cca 100metru. je to tim ze proste nejsou ty elevace terenu +/- autobus.
  oprcal jsem to kulisama +/- realita. skoda ze v gt je prd na vyber. takze nakonec tam jsou veci aby byly brzdne body.
  je to ke stazeni v komunite v mem profilu.

 4. tak si prave hraju s GPx daty. neni uplne jednoduche sehnat GPx data na jakoukoli trat. zjistil jsem ze je vlastne lehci si je vytvorit. tenhle nastroj muze byt s dalsim vyvojem az nechutne zabavna vec. sice oni to az tak dobre neudelaji a zase to nejak zadupou ale momentalne vidim neskutecny potencial.
  puvodem byla touha prenest nejakou orginalni trat do editoru pomoci konverze GPx. ale to bohuzel nefunguje jako presna konverze. ale prevadi to jen sablonu.
  a tu sablonu je mozne si vytvorit. pomoci google map si clovek muze udelat GPx data cehokoli co je jeste videt na planete. nebo si to proste domaluje. ja jsem presne obslehnul road americu a povedlo se mi ji dostat i do emulovaneho editoru na pc. kdyby jen samotny edito nebyl tak amatersky a omezeny tak ta trat tam jde opravdu krasne dodelat. ten potencial je proste neuveritelny. tak snad v gt7 to trosku posunou.
  a takhle jde udelat jakykoli okruh relativne na metr pesne z verne dostupnych dat.

 5. tak prve rade zklamani ze to je na tablety a ne normalni pocitac… kdyz uz ne na ps3. kde by editace na padu byla porod.
  takze jsem to vzal pres android emulaci na pc diky tomu to jde vse udelat mysi a to uz je dustojne reseni.
  prvni dojem je vcelku pozitivni. dokonce to slo i poslat do ps3. a myslim ze tam pujde tvorit opravdu prijemne trate. bohuzel neni to tak otevrene aby clovek mohl delat vse co chce a jak chce. ale na moznosti ps3 a tabletu to je porad vcelku vyjmecny pocit. tohle muze byt hlavne pro dalsi generace GT fakt prima nastroj pokud to budou dale zlepsovat.
  a hlavne by bylo prima aby to clovek namusel na pc emulovat ale melo to nativni podporu.

Leave a comment