Nová aktualizace: Podrobnosti o aktualizaci (1.20)

Nová aktualizace: Podrobnosti o aktualizaci (1.20)

Byla uvolněna aktualizace hry Gran Turismo . Následuje přehled hlavních nových funkcí:

i1gzYxXpCwdMnuH

Goodwood Hillclimb 2015
25. června 2015 byla na festivalu rychlosti „Goodwood Festival of Speed“ aktualizována ústřední skulptura, aby reprezentovala letošního sponzora, kterým je automobilka Mazda.

V okamžiku jejího odhalení došlo i k aktualizaci tratě „Goodwood Hillclimb“ ve hře Gran Turismo 6 na její podobu z ročníku 2015, a to včetně tohoto nového monumentu. Verze z roku 2014 bude stále k dispozici v režimu Arkáda a ve volných jízdách, trať v sekci Speciální soutěže však bude změněna na verzi roku 2015.

Aktualizace vozu Mazda LM55 Vision Gran Turismo
Vůz Mazda LM55 Vision Gran Turismo, který byl ve hře Gran Turismo 6 představen v prosinci 2014, byl aktualizován tak, aby reflektoval změny provedené na modelu ve skutečné velikosti, jenž byl k vidění na festivalu „Goodwood Festival of Speed“ v roce 2015. Hlavní úpravy se týkají změn v polepech a barevného provedení disků kol, použití karbonu na kryty brzd a použití pneumatik Dunlop.

Pokud již máte vůz LM55 Vision Gran Turismo zaparkován ve své garáži, dojde k jeho aktualizaci na podobu verze z roku 2015 automaticky. Vezměte prosím na vědomí, že tyto změny se projeví také v datech záznamů uložených před touto aktualizací.

Kromě toho je také možné získat aktualizovanou verzi vozu účastí v novém sezonním závodě, který bude dostupný jen po omezenou dobu.

SRT Tomahawk Vision Gran Turismo
Byly přidány vozy SRT Tomahawk S Vision Gran Turismo, SRT Tomahawk GTS-R Vision Gran Turismo a SRT Tomahawk X Vision Gran Turismo.

Po provedení aktualizace bude možné vozy zakoupit v sekci [VOZY] v „Mém centru“ pod položkou [Vision GT]. Vůz SRT Tomahawk S Vision Gran Turismo je také možné získat dokončením kola (čas kola nerozhoduje) v novém sezonním závodě, který bude dostupný jen po omezenou dobu. Zbývající 2 modely můžete dostat jako odměnu, pokud v sezonním závodě získáte alespoň bronz.

Po aktualizaci dále všichni podle příslušného typu vozu obdrží kombinézu SRT Vision GT, experimentální přetlakový oblek SRT či závodní přetlakový oblek SRT.

Doplnění nových vozů GT Academy 2015
Do [Autosalónu] v sekci [VOZY] na obrazovce „Mé centrum“ byly přidány vozy Nissan Zytek Z11SN Greaves Motorsports ze 3. kola GT Academy a GT-R LM NISMO ze 4. kola (Závěrečné kolo) téže soutěže: nyní si je tedy může kdokoli koupit.

Zdroj: http://www.gran-turismo.com/cz/news/00_4363825.html?t=visongt

Comments

 1. Tak dnes som mal home office, tak som si popri praci na nejaky cas zapol Super Lap na Nurburgringu…

  Konecne na zlato, aj ked na Fabiu sa nechytam, lebo po 2 minutach jazdy na plno som radsej zacal ist na istotu. Stravil som za tym vcera v noci 2 a pol hodiny a dnes pol hodinu. Odmena 2,2 miliona kreditov pri 200%

  Ak je niekto podobne tvrdohlavy ako ja, ze musi dat kazdy seasonal na zlato, a potrebuje pomoct, moje nastavenie hry z dnesneho dna:

  Najvacsi nepriatel na tomto superlape je Sensitivita volantu a Force Feedback a bez Driving Line to nejde. Na niektorych usekoch proste idete tak rychlo, ze jediny sposob ako usledovat vasu jazdu je sustredit sa na Driving Line. (Ak ma niekto postreh ako ten japonec, co to dal za 3:11,xxx tak Driving Line nepotrebuje 😛 )

  Driving Line: On
  Active Steering: Off (So zapnutym Active steering a vysokou citlivostou tohto auta je predpoklad, ze budete vkuse mimo trate)
  Traction Control: 5-10 (Zalezi na co ste zvyknuti, ja som dal zlato s 10kou. Svoje najrychlejsie kolo kde som dostal smyk za poslednou rovinkou som odjazdil s 5kou ale 10 bola na istotu)
  ASM: Off
  ABS: 1 (alebo na co ste zvyknuty, Off je pre samovrahov)
  Controller Steering Sensitivity: -2 (S cimkolvek vyssim som bol vkuse mimo trate)
  Force Feedback Max. Torque: 1
  Force Feedback Sensitivity: 1 (s force feedback na minime si ulahcite par vyletov mimo trat, pretoze to nebude az tak velmi sklbat)

  Najdolezitejsich je prvych 17 zataciek, tie sa musite naucit odjazdit naplno. Zvysok trate sa da uz potom odjazdit viacmenej na istotu, aj ked vyletne tempo tu urcite byt nemoze 🙂

 2. Tak velkej nesmysl tu po Red bullech dlouho nebyl 🙁

Leave a comment