Exkluzivní rozhovor: CzEng68

Exkluzivní rozhovor: CzEng68

Máme tady další rozhovor s jezdcem Pitlane Club CZ & SK a to anglicky mluvícím CzEng68.

1. Jak dlouho závodíš na ps3 a jaká verze GT se Ti nejvíce líbila? Kdo Tě k tomu dostal a proč zrovna na GT?

I have been riding with Gran Turismo since it was first released on PS2 and it was like a dream  with all the cars a man could only dream of driving and I have owned every GT game released since then buy it was when it was released for PS3 1st series it was like taking the dream to a reality and seeing how the cars and courses should look like with better sound and driving physics took GT to a whole new level and now with GT6 there is still lots of room for improvement but at the the moment I am very happy with what they have achieved since the first one was released.

Překlad:

Gran Turismo jezdím od té doby, co vyšlo na PS2, bylo to jako sen se všemi těmi auty o kterých mohl člověk jen snít. Od té doby mám všechny Gran Turisma které byly vydány. A v momentě kdy vyšlo na PS3 to bylo, jak když se sen stane skutečností. To jak vypadala auta a tratě s lepším zvukem a fyzikou vyneslo Gran Turismo o úroveň výš. U GT6 je ale stále co zlepšovat, přesto jsem se hrou spokojený již od prvního dílu.

2. Jezdíš na ovladači nebo na volantu (jaký typ volantu máš)? Uvažuješ o změně a jaké? Máš cockpit?

I used to drive with the Logitech force feedback wheel when I was living in England but when I moved here I sold it to my best friend as I couldn’t bring it with me and it was everything plus more anyone at that time wanted from a steering wheel, but today I use the control pad analogue sticks, left for steering and the right stick for acceleration and barking and until I have the funds to buy a new wheel I am happy with how the analogue sticks perform, but there is a big difference between the sticks and wheel as you have more degree’s of steering with the wheel and you can control the acceleration a lot more when accelerating out of corners, depending on the car.

Překlad:

Jezdil jsem s Logitechem Force feedback wheel když jsem žil v Anglii, ale když jsem se stěhoval sem, prodal jsem ho kamarádovy protože jsem ho nemohl vzít s sebou. Měl všechno co jsem od volantu potřeboval, ale dnes používám ovladač, levý analog pro zatáčení a pravý pro akceleraci/brzdy. Zatím nemám peníze na nový volant, tak jsem spokojený s ovladačem, ale je velký rozdíl mezi ovladačem a volantem. S volantem se dá citlivěji zatáčet, lépe dávkovat výkon.

3. Jaká auta a tratě Ti nejvíce sedí a máš rád?

For me any car that I can control and not the car that controls me with its raw power, but only with tuning can you then control certain beasts, but for me if I was to choose just one then it will have to be the Renault Megane sport and if there is one track then I have 2 and I do really well at are Monaco and Silverstone.

Překlad:

Pro mě jakékoli auta které dokážu řídit a ne auto, které řídí mě hrubou silou. Některé besite se dají zkrotit jen díky tuningu. Pokud mám vybrat jedno, byl by to Renault Megane sport. Co se týká tratě, tak mám dvě : Monaco a Silverstone

4. Kterou trať bys chtěl mít v GT a kterou naopak považuješ za zbytečnou?

I don’t know of many courses that I would like to add to GT6 but I would like more Formula 1 such as Malaysian track and more and some tracks that Moto Gp use such as Brno and many many more.

Překlad:

Moc tratí neznám ale líbily by se mi tratě z Formule 1 – např. Malajsie, nebo MOTO GP tratě jako Brno a mnoho dalších.

5. Jezdíš rád na Nordschleife?

As for Nordschleife yes it is a classic but for me it has no more room for racing on, I feel the Sierra track has a lot more to offer than the old classic track as there is more room to over take and is less prone for a lot of accidents which has happened with Pitlane and it cause a lot of controversy. Do I like racing on it ? No 🙂

Překlad:

NS je klasika, ale na závodění je tam málo místa. Pro mě má Sierra mnohem více co nabídnout než NS, je tam více místa k předjetí a méně šancí na kontroversní nehody, které se stali při závodech Pitlane na NS. Jestli na NS rád závodím? Ne 🙂

6. Proč máš takový nick?

My name came from living here in Czech Republic and being English I though that no one will have it so I thought it fits with myself being a CzEng and the 68 is when I was born, so yes I am an old man having fun racing with younger people.

Překlad:

Vznikl z toho, že žiju v ČR a jsem Angličan, také jsem si řekl že ho nikdo mít nebude, tak z toho CzEng a 68 je rok narození – takže jsem starý muž co si skvěle zazávodí s mladšími lidmi.

7. Máš reálné zkušenosti v reálném závodění, jezdíš nebo jezdil jsi na okruhu nebo motokárách, rallycross atd. a jak se Ti dařilo?

No i haven’t had the pleasure of driving any car on any circuit but I would love to so maybe one day I might.

Překlad:

Bohužel jsem neměl to potěšení jet s autem na okruhu, ale moc bych chtěl tak to třeba jednou vyjde

8. Jak často trávíš hraním?

I play roughly for about 1-2 hours a day especially if I am racing and if I’m not racing then I don’t play it at all but just log in and collect my 200% daily bonus 😀

Překlad:

Zhruba 1-2 hodiny denně když závodím. Když nezávodím, nehraji vůbec, jen se přihlásím abych dostal 200% bonus 🙂

9. Jak jsi přišel na závodění na PITLANE CLUB CZ & SK?

I came across Pitlane from GT Racing.com and when I used to go online I used to see your Pitlane lobby then one day I noticed Tom, Kalibaba and Pavel had a training lobby with Pitlane.Cz written and it was then I approached Eisy and asked if I could join and here I am and can I just say I know my Czech is not great and sometimes we have a language barrier I will say thank you all for letting me race with you all.

Překlad:

Do Pitlane jsem se dostal z GT Racing.com když jsem chtěl jezdit online, viděl jsem Pitlane lobby, a jednou si všiml Toma, Kalibaby a Pavla jak mají training lobby pro Pitlane, tak jsem se Eisyho zeptal, jestli se mohu připojit a jsem tu. Vím že má čeština není dokonalá a občas máme jazykovou bariéru, ale všem děkuji že mě necháváte jezdit s vámi.

10. Připravuješ se nějak speciálně na každý závod a jak dlouho trénuješ?

Depending on the car then it depends how long I will practice for but when it is the big GT500 race then I will practice many many hours just to gain valuable time against my rivals.

Překlad:

Záleží na autě. Ale na velký závod GT500 trénuji mnoho hodin abych zajel slušný konkurenceschopný čas.

11. Co bys změnil na PITLANE CLUB CZ & SK? Jaké závody a auta bys chtěl jet?

I can’t really say anything about how you should change Pitlane as everyone seems happy with how things are and we all have fun at every race yet we take every race seriously as we all want to win and sometimes we have debates on certain incidents that have happened but over all great work Eisy. I would like to see a Nascar Championship and British Touring car championship.

Překlad:

Nevím co bych změnil, všichni vypadají spokojeně s tím, jak jsou věci teď. Každý závod se bere vážně jak všichni chtějí vyhrát. Samozřejmě někdy se vedou debaty o tom co se stalo, ale celkově skvělá práce Eisy. Líbil by se mi Nascar šampionát a BTCC

12. Koho považuješ za svého největšího rivala?

My biggest rival, well this counts out MB, derek, Slovakia, Kovislav and Victim LOL but I would like to say Dzudas, Eisy, theworld and Alex but I find each race is close battle between all of us depending on car, track and how much training we done before each race.

Překlad:

Můj největší rival, tak to nezahrnuje MB, Dereka Slovakii, Kovislava a VIctima LOL, ale řekl bych že Dzudas, Eisy, theworld a Alex ale každý závod je velmi vyrovnaný i když záleží na autě, trati a míře tréningu před každým závodem

Profil jezdce: http://pitlaneclub.cz/czeng68/

Comments

  1. […] Exkluzivní rozhovor: http://pitlaneclub.cz/exkluzivni-rozhovor-czeng68/ […]

  2. Thank you for translating 🙂

  3. Jinak hezké čtení Barry! BTCC s jakýma autama?

    Kluci, uměl bys to někdo přeložit? Já tomu rozumím, ale jsou tací, kteří to opravdu nedaj?

Leave a comment