Gran Turismo 7 má mít lepší poškození a vyjít před rokem 2017

Gran Turismo 7 má mít lepší poškození a vyjít před rokem 2017

Gran Turismo, závodní modla na konzolích PlayStation. Nejnovější generace konzole se zatím svého dílu nedočkala, místo toho si na ní můžete zahrát povedený DriveClub, ale to není Gran Turismo. Vše by se mohlo změnit už v příštím roce, kdy by Gran Turismo 7 mohlo konečně vyjít na PS4.


Kazunori Yamauchi, tvůrce Gran Turisma, minulý týden v Paříži formálně odhalil nový koncept Peugeot Vision GT a zároveň řekl, že na Gran Turismo 7 nebudou muset hráči čekat do roku 2017. To by tedy znamenalo, že GT7 by mohlo vyjít již v příštím roce.


Yamauchi ještě prozradil, že Gran Turismo 7 má vyřešit mnoho problémů spojených s fyzikálními vlivy a simulací poškození. To jsou podle něj dva aspekty, které berou fanoušci této ságy velmi vážně. Stejně tak by mělo být ve hře více prémiových vozů, zatím ale Yamauchi nechce hovořit o číslech.
Zda se tak nakonec stane, to bychom se mohli dozvědět již z pondělí na úterý během tiskové konference Sony na E3.

Zdroj: http://www.zing.cz/novinky/27243/gran-turismo-7-ma-mit-lepsi-poskozeni-a-vyjit-pred-rokem-2017

 

Ruský distributor prozradil, že Sony bude nové Gran Turismo prezentovat na své tiskové konferenci spolu s volantem Logitech G29, který bude pro hru speciálně uzpůsoben. Níže se na uniklou fotku volantu Logitech G29 podívejte.

18027610683_cd1f7ba551_o

Zdroj:

http://konzolista.tiscali.cz/articles/onearticle?link=gran-turismo-7-pravdepodobne-vyjde-v-pristim-roce-184265

 

Comments

  1. no nevím ale videa mi přijdou jako fake..na tomto videu https://www.youtube.com/watch?v=Rj-2sb-NljY (od stejného autora) malej HUD kterej je z Project Cars…navíc zpracování deště je až nápadně podobné….

Leave a comment