Autodrom Most – V NEDĚLI PRASKNE PADDOCK VE ŠVECH

Autodrom Most – V NEDĚLI PRASKNE PADDOCK VE ŠVECH

Zahájení motoristické sezóny 2015 na mosteckém autodromu je za dveřmi, a tak je pravý čas zveřejnit soupisku, tedy obsazení všech 42 nových servisních boxů. Nejen díky novým boxům, ale také jejich zajímavému obsazení bude vstup do nové sezony slavnostnější. Pro návštěvníky je připravena řada novinek z automobilového světa, které jsou zatím známé jen z televizní obrazovky. Unikátní bude například Mercedes AMG GT. Řada vystavovatelů bude své produkty přímo prodávat za akční ceny.

1427287040-phoca-thumb-l-dsc-0734

Magnetem pro milovníky rychlosti budou volné jízdy po závodním okruhu za exkluzivní cenu 150,- Kč/10 minut nebo taxi jízdy v závodních speciálech. O polední pauze bude zdarma zpřístupněný paddock plný zajímavých vozů. Návštěvníci se tak mohou podívat pod kapotu nejen závodních strojů a sledovat práci mechaniků.

K motorismu nepatří jen všudypřítomná vůně benzínu, ale také krásné ženy. Pole Dance Doubles Show, kterou tvoří Simona s Andreou, se předvedou u stupně vítězů u startovní věže. Následovat bude slavnostní křest nových servisních boxů.  Pásku přestřihne primátor města Mostu Jan Paparega a generální ředitel Autodromu Most Jiří Volovecký u boxu číslo 1.

Více zde:

http://www.autodrom-most.cz/novinky/1427271452-v-nedeli-praskne-paddock-ve-svech

Comments

Leave a comment