Nejnovější aktualizace: 18. 03. 2015 – Podrobnosti o aktualizaci (1.17)

Nejnovější aktualizace: 18. 03. 2015 – Podrobnosti o aktualizaci (1.17)

Byla uvolněna aktualizace hry Gran Turismo . Následuje přehled hlavních nových funkcí:

Vision Gran Turismo
Byly přidány vozy LEXUS LF-LC GT „Vision Gran Turismo“, „Alpine Vision Gran Turismo“ a „Alpine Vision Gran Turismo Race Mode“.

Po provedení aktualizace bude možné vozy zakoupit v sekci [VOZY] v „Mém centru“ pod položkou [Vision GT]. Vozy je také možné získat dokončením kola (dosažený čas nerozhoduje) v nových sezonních závodech, které budou dostupné jen po omezenou dobu.

Do sekce [ÚPRAVY A SERVIS] přístupné z obrazovky „Mé centrum“ byly na stránku [Speciální soupravy] pod volbu [Závodní výstroj] přidány závodní kombinézy a helmy „Alpine Vision GT“. Kombinézy a helmy je rovněž možné získat v odpovídajících sezonních závodech, které budou dostupné jen po omezenou dobu.

Vyřešené problémy
Byla opravena chyba, která po provedení aktualizace 1.16 způsobovala, že nebylo možné pokračovat v závodě šampionátu, který byl předtím během hry v režimu „B-Spec“ pozastaven.

 

Comments

  1. tak teď mně fakt už soudruzi z polyphony nasrali, po update nejde naladit převodovka, co víc, byly ztraceny data u již naladěných převodovek, fuck polyphony. http://www.gran-turismo.com/cz/news/00_5005325.html

  2. Zatím nikdo pořádně neví, jestli byl problém s lobby upraven…

Leave a comment