Toyota WEDSSPORT CELICA ’03

Toyota WEDSSPORT CELICA ’03

Comments

  1. Ahoj kluci,omlouvam se ja ty moje okazale prichody no nenadelam nic prace je prace ale libilo se v cera a diky Eisy za zpravu,pomohla mi 😉 skoda ze derek nejel mohl jsem si alespon zazavodit nez by mi ujel …mozna..jinak chci pochvalit Slovaka za paradni vykon,kamo ja mel stazeny pulky snad pul zavodu :)ses ryklej.

  2. Všem díky za účast, nebyli jsme na to připraveni a po této zkušenosti opravdu druhou lobby zakládat nebudeme (kromě plánovaných závodů jako je GT500 atd.), ztratilo to kouzlo a hlavně naše skupina začala závod až někdy po 21 (potíže s připojením atd.). Takže příště opravdu ve 20:15 začínáme a kdo přijde později má smůlu. Ve všední dny nemůže většina z nás chodit pozdě spát 🙁 Hlavně jsme zakládali kvůli Victimovi a Lacovi a Victim se pak nepřipojil vůbec (což nechápu) a Derek se odpojil z druhé skupiny?! Prostě příště jedna lobby…

    V naší závodě byl neskutečně rychlý Dzudas, který zajel i nejrychlejší čas ( o cca 0,016 s od mého ) ale tradičně špatně natankoval a v posledním kole z prvního místa mu došel benzín 😀 a zvítězil Ladacek, který jel skvěle na jeden pit. Já to jednou otočil v La source a ztratil 7 sec, které mi chyběli v celkovém součtu.

    Akorát Alex měl kolizi s Martinem, který jel po dlouhé době a za incident se mu omluvil a Wordik se po jeho vlastní chybě odpojil?!

    Ale závod parádní a hlavně byla sranda :DDD

  3. Zakládáme novou lobby!

  4. What tyres are we using as it states you have to change ? Thank you

Leave a comment