Gran Turismo 6 v1.09 update

Gran Turismo 6 v1.09 update

Byla uvolněna aktualizace hry Gran Turismo 6. Následuje seznam hlavních nových funkcí:

Vision Gran Turismo
Byl uvolněn vůz „Volkswagen GTI Roadster Vision Gran Turismo“. Vychutnejte si dynamickou akci v supersportu s pohonem všech kol, rysy GTI DNA a sportovním duchem Volkswagenu.

Po provedení aktualizace bude možné vůz zakoupit v sekci [VOZY] v „Mém centru“ pod položkou [Vision GT]. Vůz je také možné získat dokončením kola (dosažený čas nerozhoduje) v novém sezonním závodě, který bude dostupný jen po omezenou dobu.

Do sekce [ÚPRAVY A SERVIS] přístupné z obrazovky „Mé centrum“ byla na stránku [Speciální soupravy] pod volbu [Závodní výstroj] přidána závodní kombinéza „Volkswagen Vision GT“. Kombinézu je rovněž možné získat v odpovídajících sezonních závodech, které budou dostupné jen po omezenou dobu.

Red Bull Ring
Do hry byly přidány dvě verze tratě „Red Bull Ring“, a to celá a zkrácený okruh. Jedná se o velmi rychlý okruh s dlouhými rovinkami, mezi nimiž na vás čekají obtížné zatáčky. Zvládnutí těchto náročných ostrých zatáček výrazně ovlivní váš výsledný čas kola. V roce 2014 se po 11leté přestávce na tuto trať opět vrátily závody seriálu Formule 1; tento okruh dnes dokonale spojuje to nejlepší z minulosti se současností.

Byly představeny nové vozy
Do [Autosalónu] v sekci [VOZY] na obrazovce „Mé centrum“ byly přidány následující vozy. Tyto vozy najdete ve stejné sekci také pod položkou [Doporučené vozy]:

• GT-R NISMO GT3 Nissan GT Academy Team RJN ‘13
• Lexus IS F CCS-R ‘11
• Toyota TS030 Hybrid ‘12

Úpravy fyziky simulačního modelu
Aktualizace fyzikálního modelu hry „Gran Turismo 6“ přinesla následující změny:

(1) Byla vylepšena dynamika vozu při jízdě po nerovných površích;
(2) Došlo ke změně účinku geometrie pneumatik (především u možnosti „Odklon kola“);
(3) Bylo vylepšeno řízení některých vozů s těžkou zádí;

Adekvátně výše uvedeným změnám bylo rovněž upraveno výchozí nastavení tuningových dílů.

Další úpravy vozů
U některých modelů Mitsubishi Lancer Evolution X je nyní možné v [Jízdním nastavení] v „rychlé nabídce“ povolit [Aktivní řízení].

Další vylepšení a úpravy off-line režimu
– [Záznamník dat] lze nyní během časovek otevřít z „rychlé nabídky“. Vezměte však prosím na vědomí, že takto budou dostupné pouze některé funkce. Další podrobnosti se dozvíte v on-line manuálu.
– Pod [Úpravy vozu] byla přidána volba [Obnovit původní nastavení], která umožňuje vrátit vůz do stavu, jako když byl nový.
– Na tratích se signalizací jsou nyní povolené starty na signál.

Další vylepšení a úpravy on-line režimu

– Odpočítávání, které se nyní na obrazovce Otevřené lobby zobrazuje v pravém dolním rohu, ukazuje čas zbývající do startu závodu a čas do konce volby tratě.
– Došlo ke změnám nahrávacích časů u driftů a časovek (úseků).

*Vezměte prosím na vědomí, že po nainstalování aktualizace může instalace vyžadovat až dalších 30 minut, které se nemusí shodovat s časem, který je zobrazován na obrazovce. Děkujeme vám za vaši trpělivost a užijte si skvělý nový obsah!

Více podrobností o každé z výše uvedených funkcí se dozvíte v on-line manuálu na gran-turismo.com.

 

 

Ve hře „Gran Turismo 6“, dostupné exkluzivně pro PlayStation®3, byl uvolněn vůz „Volkswagen GTI Roadster Vision Gran Turismo“. Vychutnejte si dynamickou akci v supersportu s pohonem všech kol, rysy GTI DNA a sportovním duchem Volkswagenu.

Jak jej získat

Po provedení aktualizace 1.09 lze vůz zakoupit na obrazovce „Mé centrum“ (zde rovněž můžete zhlédnout předváděcí video vozu), v sekci [VOZY] a [Vision GT]. Vůz je také možné získat dokončením kola (dosažený čas nerozhoduje) v novém sezonním závodě, který bude dostupný jen po omezenou dobu.

Volkswagen GTI Roadster Vision Gran Turismo

Na úspěšném základu GTI DNA připravili designéři Volkswagenu skutečně výrazný supersport: „GTI Roadster Vision Gran Turismo“.

Design znatelně vychází z úspěšné historie GTI: stylové designové prvky z různých generací GTI ilustrují mimořádnou pozornost, jež byla vývoji tohoto vozu věnována. Roadster, který se pyšní vizionářským designem, slibuje bezprostřední zážitek z jízdy – extrémní zrychlení si díky nízkému čelnímu sklu můžete vychutnat na vlastní kůži.

„GTI Roadster, Vision Gran Turismo“ pohání 3litrový šestiválec se dvěma turby VR6 TSI, který poskytuje výkon 510 Hp (503 BHP) a enormní točivý moment 665 Nm (67.8 kgfm). 7rychlostní dvojspojková převodovka se sportovním naladěním zajišťuje na závodní trati fenomenální akceleraci a rychlé řazení převodových stupňů.

Přední i zadní spoiler byly aerodynamicky optimalizovány a spolu se zadními integrovanými prvky difuzoru poskytují vozu dostatečný přítlak, který zajišťuje excelentní přilnavost k vozovce. Vůz je vybavený 20palcovými koly 235/35 (vpředu) a 275/30 (vzadu) a jeho masivní točivý moment je díky pohonu všech 4 kol spolehlivě přenášen na trať. Supersport je dále vybavený odvětrávanými keramickými brzdami s průměrem 380 mm vpředu a 356 mm vzadu.

„GTI Roadster, Vision Gran Turismo“ má jasně sytě červenou metalickou barvu, moderní interpretaci klasické červené GTI.

Výsledkem je fascinující, mimořádně dynamický a extrémně sportovní vůz s propracovaným designem určeným pro závodní dráhy, ve kterém mohou hráči získat jedinečný dojem, jaké to je řídit vůz ze světa GTI.

Vision Gran Turismo

Vision Gran Turismo je projekt, ve kterém přední světové automobilky vyvíjejí exkluzivní koncepty vozů pro hru Gran Turismo a její fanoušky. V blízké budoucnosti se tak můžete těšit na další fantastické modely vozů!

i1a4Yr8zeersuhH RBRing0001-638x360

Comments

Leave a comment