Nová aktualizace 1.08 dnes k dispozici

Nová aktualizace 1.08 dnes k dispozici

Velikost aktualizace je 1.4GB (20 minut instalace) a přináší konečně Senna obsah a nový Vision GT.
Mitsubishi připravil Vision Gran Turismo projekt “Mitsubishi Concept XR-PHEV Evolution Vision GT”

Systém pokročilé technologie plug-in hybridního elektrického pohonu přenáší pomocí 8rychlostní dvojspojkové převodovky (DCT) spontánní výkon elektromotoru a velký točivý moment spalovacího motoru na pohon všech kol. Ohromující jízdní výkon je precizně řízen stabilizačním systémem S-AWC, který optimálně rozděluje točivý moment na všechna čtyři kola a zajišťuje, že ovládání vozu přesně reaguje na záměry řidiče.

Karoserie z plastu tvrzeného uhlíkovými vlákny (CFRP) snižuje hmotnost a výrazně přispívá ke hbitosti vozu, zatímco přítlak vytvářený aerodynamickým tvarem předního a zadního difuzoru zajišťuje jeho vynikající chování v zatáčkách. Velká 20palcová hliníková kola dávají tušit tuhý systém zavěšení a mohutné blatníky vpředu i vzadu připomínají svaly trénovaného atleta.

Dále byl uvolněn speciální obsah „Ayrton Senna Tribute“. Obsah je přístupný z obrazovky „Mé centrum“ v sekci [SPECIÁLNÍ SOUTĚŽE] pod položkou [Hold Ayrtonu Sennovi].

Kromě toho byl také přidán následující obsah:

– Do [Galerie] přístupné z obrazovky „Mé centrum“ byl na stránku [Knihovna] v sekci „Animace“ přidán úvodní film „Ayrton Senna Tribute“ (Hold Ayrtonu Sennovi).
– Do sekce [ÚPRAVY A SERVIS] přístupné z obrazovky „Mé centrum“ byly na stránku [Speciální soupravy] pod položku [Závodní výstroj] přidány závodní závodní kombinézy „Ayrton Senna 1980“, „Ayrton Senna 1983“ a „Ayrton Senna 1985“. Tyto položky lze při splnění určitých podmínek rovněž získat zdarma za dokončení závodů z obsahu „Hold Ayrtonu Sennovi“.
– Za dokončení závodů z obsahu „Hold Ayrtonu Sennovi“ získají hráči za odměnu následující vozy:

• závodní motokáru DAP s číslem 17 z osmdesátých let
• vůz Ayrtona Senny ze sezony 1983 v týmu West Surrey Racing
• Lotus 97T ‘85

Výše uvedené vozy lze také zakoupit u nově vytvořeného výrobce „Ayrton Senna“, který je přístupný pod položkou [Autosalón] v sekci [VOZY] na obrazovce „Mé centrum“.

Je-li v [Základním nastavení] v „Režimu místnosti“ vybrána jakákoli „Kvalifikace“ a je-li v [Nastavení kvalifikace] ve „Formátu závodu“ zvolena možnost [Závodit sám], lze dráhu ducha povolit či zakázat stiskem směrového tlačítka nahoru (ve výchozím nastavení tlačítek).

 

Comments

  1. a za to pises negativisticky smailik. styd se. jako by te do toho nekdo nutil. a vadilo by ti to.
    doufam ze na tech parbach a koncertech budes trpet.
    smrt mailikum.

  2. Kuwa ta karka je dobra!!!!!!!!

  3. hura. a ta monza je presne takova jakou jsem si pral. ta prvni sekce sikan je proste klasicka. jeste bych chtel spa s bus stopem a imolu. a radu dalsch 🙂
    jsem rad ze to stihli a bude o vikendu neco noveho na jezdeni.

Leave a comment