Den pro celou rodinu s Centrem bezpečné jízdy POLYGON MOST – NAVÍC EXKURZE NA ZÁVODNÍM OKRUHU

Den pro celou rodinu s Centrem bezpečné jízdy POLYGON MOST – NAVÍC EXKURZE NA ZÁVODNÍM OKRUHU

Den-pro-celou-rodinu-s-CBJ-72-DPI-531x700

 

Dne 8.5. v areálu Centra bezpečné jízdy POLYGON MOST bude probíhat program „Den pro celou rodinu. Bavit se tak budete určitě všichni.

A jaký program Vás čeká:

Exkurze závodního okruhu
„Slalom 1,5 promile“ – pěší slalom v brýlích simulující stav 1,5 promile alkoholu v krvi
Safemaster „Jízda zručnosti pro pokročilé“ – soutěž o ceny
Dětské dopravní hřiště
Safety jízdy

Exkurze na závodní druhou budou probíhat v časech 10:00, 11:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00 a je pro účastníky ZDARMA.Během této prohlídky Vám ukážeme zázemí závodního okruhu, kam se běžně nedostanete – boxy, dispečink, startovní věž. Atmosféra bude opravdu závodní, vzhledem k plánovanému Mistrovství České republiky v driftu. Exkurze bude z provozních důvodů pro omezený počet osob. Na prohlídku je možné se přihlásit v den akce na recepci Polygonu nebo na mailu zuzana.krouzkova@autodrom-most.cz (do mailu uveďte jména všech osob a čas ve kterém se chcete účastnit).

Safemaster, neboli jízda zručnosti pro pokročilé, simuluje smyk zadní nápravy pomocí malých koleček připevněných k zadním kolům. Tato jízda zručnosti vyžaduje velmi rychlou a přesnou práci s volantem. Taktéž tuto doplňkovou službu si u nás můžete vyzkoušet v rámci předchozí objednávky. Budeme soutěžit o poukazy v hodnotě 5040,-Kč na kurzy dle vlastního výběru výherce a to za startovné pouhých 20,-Kč.

Safety jízdy budou pro návštěvníky připraveny od 16,00 hodin nebo od 17,00 hodin. Jedná se o hodinou praktickou výuku bezpečné jízdy na Polygonu. Budete se tak moci seznámit s reakcí sebe a svého vozu během smyku zadní a přední nápravy, vyzkoušet si brždění na suchu a technologiích simulující mokrou vozovku a náledí. Cena jízdy je 200,-Kč, avšak počet míst je omezen. Účastníci jako dárek obdrží slevový poukaz v hodnotě 500,-Kč. Na tyto prohlídku je opět možné se přihlásit v den akce na recepci Polygonu nebo na mailu zuzana.krouzkova@autodrom-most.cz (do mailu uveďte jména všech osob a čas ve kterém se chcete účastnit).

Pokud byste však si chtěly Polygonu užít mnohem více a jste žena, máme pro Vás připravenou v tento den speciální nabídku – Kurz bezpečné jízdy FOR LADIES. Kurz je určený jen pro ženy. Tedy kurz, ve kterém budou cvičit řidičky pouze v ženském kolektivu za doprovodu jen jediného muže – instruktora. Kurz je věnován především praktické výuce s podrobným výkladem nejen prostřednictvím vysílačky, ale také osobní komunikaci s instruktorem. To umožňuje okamžitě upřesnit nejasné záležitosti, prokonzultovat správná řešení nejen před cvičeným manévrem, ale i po jeho dokončení. V kurzu se každá řidička naučí řešit různé krizové situace, jako je krizové brzdění, krizové vyhýbání, zvládání smyků a navíc zdokonalit couvání, parkování a dále prohloubit praktické znalosti řidiček. Neváhejte a zaregistrujte se zde co nejdříve, počet volných míst je omezen. Jako bonus si účastnice kurzu FOR LADIES odnesou poukaz na jízdu na závodním okruhu v délce 60 minut pro sebe či svou drahou polovičku zcela zdarma!

Současně na Vás čeká Mistrovství České republiky v driftu na závodním okruhu Autodrom Most a to od 9:00 do 18:00 hod.

PR Autodrom Most

 

Comments

Leave a comment