Termín: 1.5.2014
Založení lobby: 19:00 hod
Start kvalifikace: 19:15 hod
Konec závodu: 22:15 hod
Typ závodu: Turnaj – Free Cup
Auto: Kategorie LMP (680 PP)
Omezení: Tuning zakázán (prohibited)
Pneu: není omezeno
Lobby ID: 1472-6681-3329-8088-2399
Trénink: 01.5.2014 od 11:00 hod
Fuji Speedway GT (90 kol)![]() Výsledky tréninku: screenshot Výsledky kvalifikace: screenshot Výsledky závodu: screenshot |
Typ startu: Grid Start Penalizace: None Poškození: Light Fuel/Tyres: Normal Grip: Real Slipstream: Real Proměnlivost počasí: 2 Skid Recovery: Zakázáno Active Steering: Zakázáno ASM: Zakázáno Driving Line: Zakázáno TCS: Zakázáno ABS: Povoleno Délka kvalifikace 10 min. Povinná výměna typu pneumatik: Nepovinná |
Je to za námi 😀 Škoda malé účasti, ale původně jsem myslel, že nepojede skoro nikdo 🙂 Zajímavá zkušenost udržet s touhle příšerou tak dlouhej závod v koncentraci. Victim jel proti mne více opatrně a vyplatilo se mu to. V závodě jsem byl o něco ryhlejší, ale 2. zásadní chyby, špatně tankování atd. mne při posledním stintu dostali na 23 sec za Victima a stahoval jsem jak se dalo, ale neudělal ani jednu chybu. Velká gratulace a to i Standoxovi, který si jel své tempo a dostal se na bednu 🙁 Škoda ladáčka, který vypadnul 🙁
Trenink nestiham 🙁
snad nebude v japonsku takovej cedak jak minule v belgii:D
Nebude, na fuji to nejde! Pojd trenovat!
Skoda ze sa to neda presunut n nedelu:-(
Uvidíme, třeba nebude moc lidí (hodně lidí si bere dovolenou a jede pryč). Tak to operativně přehodíme 🙂
pokud se spekulativni „jedna baba povidala “ informace potvrdi…
http://www.playstationlifestyle.net/2014/04/26/may-2014-ps4-ps3-ps-vita-new-releases-in-north-america-europe/
tak 1. vyjde sena DLC. a protoze me pravidelne kolem 8 kola zacnou chytat zada z toho jak krecovite sviram nacini. tak to pro me bude zdravejsi, ty lmp jsou narocnejsi a vyzadujou vice koncentrakovani. 90 kol je asi jen tak nedam. leda ze bych to jel s necim co neni tak vycerpavajici. treba muj wrc special, co jsem postavil.
To je dobré info, nikde jsem to nenašel 😮 Ale je fakt, že slibovali vydání něčeho k výročí debutu a to bylo myslím už v březnu 🙁 TAdy píšou, že snad i dneska:
http://www.playstationlifestyle.net/2014/04/28/psn-store-update-preview-april-29th-2014/3/
Je to škoda, zatím máš rekord 1:19:1xx, a soupeřit s živými je vždy lepší než vykopat chudáka Ayrtona :DDD
Hele a kde by melo byt to dlc ? Nic jsem kuva nenasel
pani inzenyri to dali az do ps vita sekce mam pocit. a na toho 1.5. by to bylo super. protoze CT svatek PA volno + vikend. ten dalsi tyden mam pracovni. :/
jsou s dlc pozadu jako vlada s predvolebnimi sliby.
pokud to vyjde toho 1. tak budu spokojen.
dnes to ale nevyslo. to by uz na gtplanet byl o tom clanek a forum by zas ozilo.
rekord bude 1:18low az toho judda vezmou ufoni. a mozna i lepe(cti hure).
kazdopadne me to jezdeni ted vysava. dnes zjistuju ze problem je hlubsi. protoze se tu v praci rychleji otocim a zada se ozvou.
puvodne jsem si myslel ze to co jezdim je auto z nosferatu. ale tahle teorie na zaklade ceskeho filmu se nepotvrdila.
kazdopadne jsem v praci takze mam spoustu dobrych pracovnich napadu… pokud vam ty placky a zavody vyjdou a lidi se budou bavit, tak bude mozna kuul domluvit jedno plne lobby a udelat zavod 8lmp a 8leman klasickych plechovek. klidne bych jel nizsi tridu. na leman s pocasim a noci. na dost kol. se to paradne zamicha a budou to dva zavody v sobe. diky tomu nebude nouze o provoz.
Jo to by nebylo spatny uz to tady parkrat zaznelo ale nikdy nas nebylo dost na le mans by to slo pekne pristi tyden skus se ve ctvrtek pozeptat v lobby taky bych dal klido nizsi tridu je my to jedno ale byla by to pecka
Zatim tam nic neni, ani na gtplanet… Dneska vecer budu trenovat, tak zkusim se pod tech 19 dostat… ale bude to nahoda.
A pockej, ty mas volant nebo ovladac? A otocit se cely muzes? :DDD
Jestli jsi trosku itfriendly, dam ti tady pristup a muzes klidne adminovat a vypisovat zavody, budu rad, kdyz mi nekdo pomuze 🙂 jinak dobrej napad, akorat nevim, co je 8lmp. A nizsi trida je co?
Mne by se libily historicke stroje, jako chaparral apod 😉
imho sance ze neco bude je az ten ctvrtek. ale i tak je to vse nepotvrzene. ale uz to ze se to objevilo v tech odkazech a zrovna je sennovo vyroci. tak lepsi cas uz pro to nebude…. ledaze zas za rok.
jezdim na gay padu. takze sedim strnule. volant lezi uz 3 rokem na skrini. drive jsem ho pouzival na nacar 2003 . dodnes respektovany sim na pc. (btw nascar auta v gt jsou docela dost OK. jakoze zabavna. staci snizit vykon treba na 60-70% a jsou to prima okruhove veci)
tak se vsi uctou se do administrovani nepozenu. necitim se na to. mivam obcas napad o kterem si myslim ze je ok. ale cas ukaze. zda k necemu. ted mi prijde ze bych vam nejlepe pomohl tim ze bych byl zticha 🙂
kdyz se podivas do vysledku le mans tak pokud pomines tridu placek tak jde o vozy GT2 a GT3 + *LM* ktere jsou v podstate kolem toho vykonu.
slo by tam nahazet radu aut ktere jinak clovek nezaradi. jako jsou vipery corvetty mustangy. ony jsou vykonem u GT3 ale nejsou primo GT kategorie. a urcite bych ty cca 3vozy GT3 ktere maji stejne shitovni defaultni setup ignoroval a udelal pole z GT500. je to vic vozu a jsou ve vychozim setupu mnohem zabavnejsi.
takze relativne klasicke vozy.
ten chaparral ani nevim kam zaradit. mam pocit ze by plaval mezi. mozna by byl plackam bliz nez by se cekalo. nevim zda nema stejny problem jako toyota 70′, ktera ma super vykon ale nema svetla. takze v noci jedes 350 s bilou holi.
plackova kategorie se nemusi resit. max se vyradi juddy 🙂 a mozna minolta. a pak najednou zjistis ze mas k vyberu treba 5-6 aut ktera jsou opravdu srovnatelna.
ale u tech aut bych mohl pomoci ze bych je prosel a probral ty ktere jsou pouzitelne. je to sice delsi prace a hodne nakupovani. ale pocet aut mi stoupl pres 210 tak radu uz mam.
pokud bych v necem mohl pomoci tak je to remcani a vymysleni kravin. a pak vam muzu overit ten vozovy park. aby bylo s cim jezdit. a mel treba vyber z aut smysl. at predejdete tomu ze povolite lambo ktere se neda ridit . nebo audi ktera ma stejny problem. aby lidi meli z ceho vybrat a bylo to prijatelne vyrovnane.
Pojď na forum:
http://pitlaneclub.cz/forum/viewtopic.php?f=4&t=50
co to je za auta ?
Lms? Asi le mans special… jestli jsem neco neprehledl tak vse co je placaty a rychly jako krava )))) pisnete kdZtak cim kdo jede ja bych jel mercedes sauber nebo audi oreca sam nevim
Původně jsem myslel opravdu jen speciály, ale dáme LMP, např.
S Audi R8 Race Car 01
S Audi R8 Race Car (Audi PlayStation Team ORECA) 05
P Audi R10 TDI Race Car 06
S Bentley Speed 8 Race Car 03
S BMW V12 LMR Race Car 99
S Pescarolo Sport Courage C60 Peugeot Race Car 03
S Pescarolo Sport Pescarolo C60 Hybride Judd Race car 05
S Pescarolo Sport Pescarolo-Courage Judd GV5 Race Car 04
S Toyota GT-ONE Race Car (TS020) 99
P Peugeot 908 HDi FAP ’09
S Mercedez-Benz CLK-GTR Race Car ’98
S Nissan R390 GT1 Race Car ’98
S Panoz Esperante GTR-1 Race Car ’98
S BMW Mclaren F1 GTR Race Car ’97
Můžeme přidat i skupinu C
S Jaguar XJR-9 LM Race Car 88
P/S Mazda 787B Race Car 91
S Mercedes-Benz Sauber Mercedes C9 Race Car 89
S Nissan R89C Race Car 89
S Nissan R92CP Race Car 92
S Peugeot 905 Race Car 92
S Toyota MINOLTA Toyota 88C-V Race Car 89
nevim zda jde o bug. nebylo to jak overit. ale nektere LMP auta mi to nechtelo povolit vuzit na trat. slo o nissan 92 a juda 05.
bylo to zvlastni. ony do lmp snad parti. a pak v zavode jsem nemel hud. zustala mi jen horni cast. ale zrovna ten nissan 92 mam rad. najezdil jsem s nim tolik ze mi v tom servise chcou uz vse vymenit. farmil jsem s tim 24h le man protoze me to bavilo.
Měl jsem tam danou kategorii LMP, tak na závod to otevřu. Dnes to budu ještě v cca v 8 testovat, tak to můžeme vyzkoušet 🙂
Me to zase nechtelo pustit sauber ((( pry tuning a nic nepomohlo a.b.c. ani prevodovka… nic
Přesně to včera zkoušel Fluzman a to samé, nevím, co s tím hoši dělaj 🙁
Tento ctvrtek nemuzu makam(((( nechces to nekam soupnout myslim ze nebude ani mirda ma odpoledni tusim…
A den před tím? Asi stejné co? Jinak tady bude také pršet 😀
No taky bud utery to zase nemuzes ty vetsinou myslim nebo nevim nejak pozdeji to soupnout az po sartre??
Ještě se domluvíme podle zájmu, ještě nás čeká silverstone 🙂