TOP GEAR LIVE v Praze

TOP GEAR LIVE v Praze

JEREMY CLARKSON, RICHARD HAMMOND, JAMES MAY A STIG
přijíždějí poprvé do České republiky se svojí live show, kterou premiérově představí v pražské O2 areně 28. června v rámci představení
od 15:00 a 19:30 hodin.

“Z vaší oblíbené televizní motoristické show jsme vytvořili nejvelkolepější motoristické představení ve vesmíru. Vybereme z Top Gear to nejlepší a ambiciózně se to pokusíme oživit v naší akční aréně. Jsem si jistý, že to bude fungovat skvěle!” – Jeremy Clarkson

Fanoušci mohou očekávat velkolepé představení, které mezi automobilovými show v arénách nemá obdoby. Kaskadérské kousky, u kterých si budete napětím okusovat nehty, vzrušující scény plné pádů a hořících aut, upravené vozy a samozřejmě neuctivý humor, to jsou všechno typické vlastnosti Top Gear.

Rowland French, výkonný producent Top Gear Live, říká: „ Náš tým světových inženýrů a technických designérů spojil své síly, aby vytvořil neuvěřitelné vozy, které, jak si umíte představit, mají k běžnému a povolenému silničnímu provozu hodně daleko! Jedná se o vpravdě průkopnickou techniku, kterou budou diváci v Čechách sledovat se zatajeným dechem.“

Top Gear Live 2014 s neskutečnými auty a řadou vzrušujících scén slibuje fanouškům této oblíbené show, kterou po celém světě shlédlo více než 1,8 milionu diváků, fascinující zážitek.

http://www.sazkaticket.cz/Ticket/eventDetail.aspx?docid=19118819

Comments

Leave a comment