The saturday Subaru BRZ CUP

The saturday Subaru BRZ CUP

Termín: Sobota 5.4.2014
Založení lobby: 20:00 hod
Start kvalifikace: 20:15 hod
Konec závodu: 22:45 hod
Typ závodu: Turnaj – Subaru BRZ CUP
Auto: Subaru BRZ GT300 Base Model ’12
Omezení: Tuning zakázán (prohibited) 518 PP
Pneu: Racing Hard (závodní tvrdé)
Lobby ID: 1472-6399-8580-0417-6605

Trénink: 5.4.2104 v 11:00 hod (nepovinné – formát 10 min volný trénink, 10 min kvalifikace), výsledky tréninku budou zde uveřejněny.

1. závod 

Mount Panorama (30 kol)
i1ZoDaH4zQhcpuH
Výsledky tréninku: screenshot
Výsledky kvalifikace: screenshot
Výsledky závodu: screenshot
Typ startu: Grid Start
Penalizace: None
Poškození: Light
Fuel/Tyres: Normal
Grip: Real
Slipstream: Real
Skid Recovery: Zakázáno
Active Steering: Zakázáno
ASM: Zakázáno
Driving Line: Zakázáno
TCS: Zakázáno
ABS: Povoleno
Délka kvalifikace 10 min.
Povinná výměna typu pneumatik: Nepovinná

Comments

  1. Ahoj za včerejšek se moc omlouvám vytlačil sem tak tři piloty z trati a proto sem radši skončil.
    Neměl se svuj den celej den sem lítal jak vocas a to byl ten problem spousta chyb který odnesli spousta jiních jezdcu proto sem odstoupil abych to neskurvil eště někomu jinému díky za prominutí

  2. pozrel som stav registrovanych uzivatelov, nechcem byt prvy 🙂

  3. na tej trati ni ej moc miest ana predbiehanie a su tam dve dlhe roviny, takze so slipstreamom sa da skvele dostat pred supera, len treab byt trpezlivy a nie za kazdu cenu nezmyselne pedbiehat v zakrutach…ja uz po takychto skusenostiach jednoducho radsej pustam superov ked vidim, ze sa tlacia do zakruty a vidim, ze z totho kuka pruser, ale to uz nie je zavodenie, ale zapasenie…vsimni si, ze som tam skocil na brzdu, lebo som videl, ze sa na mna tlaci z vnutornej…chcel som sa vyjadrit cez pridany link, no nie som zaregistrovany.

  4. Včera teda velká „odpadovost“, ale fluzman je započítán v kvalifikaci. Jinak incident Fluzman vs Zpekla můžeme prodiskutovat tady:

    http://pitlaneclub.cz/forum/viewtopic.php?f=4&t=47&p=155#p155

Leave a comment