Rozhovor s Hudomakki

Rozhovor s Hudomakki

Ahoj všichni, zdraví vás Jirka a David – jD simracing team.

Vítejte v ENS zpravodajství. Dnes jsme si do studia pozvali Hudomakki, jednoho z favoritů Endurance GT3 series 2, který pořádáme na Pitlane Club CZ & SK. 

 Ahoj Hudomakki, díky za tvůj čas a dovol nám tedy položit pár otázek:

 Jak jsi přišel na závodění na PITLANE CLUB CZ & SK?

Oslovil mě Futur jestli bych s ním nejel v teamu. To je jako kdyby ti zavolal Arivabene jestli nechceš jet s Vettlem v teamu, taky by si mu neřekl Ne.

Jak ses dozvěděl o ENS2?

Tak jel jsem ten první šampionát. Teda druhou polovinu a Futur jel kvůli nemoci zase jen první půlku. Tak jsme si to pěkně teamově rozdělili. No a teď už jen pokračuji dál.

Jak dlouho jezdíš pCARS2 a jaký byl tvůj nejdelší závod?

Pokouším se to jezdit od doby co ta hra vyšla. Hlavně mě na tom chytla ta možnost u toho kecat s dobrou partou lidí. Musím říct, že v neděli bývá u toho větší sranda. Vy jste moc vyhrocení a máte ty svoje lobby kde děláte tu taktiku. Někdy mi přijde, že si někteří závodníci neuvědomují, že to je jen virtualní realita a že to děláme jen pro zábavu. Na druhou stranu tak dlouhý závod si vyžaduje jiný přístup. Nejdelší závod jezdím s Vámi, ale taky záleží na autě. Někdy i 2 kola v nějaký mrdce jsou nekonečný J Třeba ten Megane V6 co jsme jeli s klukama v šampionátu byl fakt utrpení.

Jaký vůz do ENS2 si zvolil a co rozhodlo ve výběru?

Jedu Porsche, protože je prostě dobrý v základu. Mě nebaví dělat  setup a raději ten čas co bych tomu věnoval projezdím. Do Porsche proste sedneš a jede i v serii. Jezdil jsem ve skutečném Porsche 911 991 cup a musím říct, že to chování je hodně podobný a tvůrci hry to udělali moc pěkně. Hodně srdcová záležitost.

 Kolik času věnuješ přípravě před závodem?

Vy jste moje příprava na závody J. Já jezdím skoro každý večer, když jsem doma, protože jinak ležím u TV a furt žeru, ale jezdím různý auta. PS4 závodění je pro mě takový dietní systém J

 Na jakou trať z kalendáře se nejvíce těšíš a proč?

Nevím jaký jsou tratě v šampiku. Nejvíc se těším na tu co vyhraji J. Samozřejmě vítězství pro mě není prioritou. Prioritou je porazit Czerta a Vejceho, zbytek je jen třešnička na dortu.

Co říkáš na systém TT kvalifikace pro rozřazení jezdců do lobby?

Myslím, že je to zbytečná zajebávka na celý týden, ale asi to nějak musíte rozdělit do těch lobby. Nepořádám to, nekecám do toho.

Je pro tebe zajímavá klasifikace týmů?

Aspoň někde mám díky Furýrovi dobrý výsledek.

Koho tipuješ na vítěze šampionátu v jednotlivcích?

Futura. Ne, vážně nevím, protože to startovní pole je dost silné. Neznám Vás všechny, ale kromě Milana je tam hodně rychlých borců. Bude, ale hodně záležet i na štěstí.

Co by si na šampionátu ENS vylepšil do budoucna?

Nevím, nebudu Vám do toho kecat. Jen jednu věc by jsem chtěl a to ať je hlavně sranda, žádný stres.

Jaké máš vybavení pro simracing? Typ konzole, TV, monitor, volant, pedály, playseat, apod.

Nějakého plecha, TV je asi samsung podle ovladače, volant T300 s lepšíma pedály a domácí playseat mám už strašně dlouho, dělaný doma z řádně bytelného materiálu a sedačky z Mitsubishi EVO IX.

 Co bys změnil na PITLANE CLUB CZ & SK?

Já Vás sleduji jen na FB a tam občas nevím ke který hře je který příspěvek ale jinak OK.

Jestli chceš, prozraď nám něco o sobě, zájmy – koníčky., vztah k motorsportu apod.

Na počítači závodím už od dob Colin McRae Rally 2, což bude přes 20 let L. Jinak jsem jel i nějaký opravdový závody. Koníčky mám motosport ve všech podobách a moje životní motto je „Dobrodružství samo nepřijde!“

Díky a sportu zdar!!!

Facebook: https://www.facebook.com/hudecmartin/

  Děkujeme moc za rozhovor a přejeme ti mnoho úspěchů v této Endurance GT3 sérii. Vám čtenářům děkujeme za sledování a přejeme vám hezký zbytek dne.

 Moc děkujeme za rozhovor

jD simracing team / pořadatelé ENS

Comments

Leave a comment