Rozhovor s LilblackCZ

Rozhovor s LilblackCZ

Další rozhovor je s jezdcem, kterého znáte pod přezdívkou LilblackCZ, a kterého jsem poznal v diskuzích v jedné F1 skupině (jak píše i dole Martin :D) a jeden z mála, který opravdu přišel a začal jezdit, ale hned okamžitě i vyhrávat a vzpomínám právě na závod také v Monacu, kde jsem jeli oba dva v sekundě celý závod bez chyby!!

Jak dlouho závodíš na psku, jezdil jsi GT a jaká verze se Ti nejvíce líbila? Kdo Tě k tomu dostal?

Já se k Playstationu dostal později, dřív jsem byl zarytý „pcčkář“, takže cca 3 roky zpět a GT jsem nikdy nejezdil, jestli nepočítám hraním u kamarádů.

Jezdíš na ovladači nebo na volantu (jaký typ volantu máš)? Uvažuješ o změně a jaké? Máš cockpit?

Na volantu jezdím od roku 2010-2011 a to na PC s Ferrari 458 Italia Steering a teď jezdím s Thurmaster T300RS a k tomu Thrustmaster Ferrari F1 Wheel Add-on. Musím říct, že mě zaujal Fanatec, který jsem si teď nedávno vyzkoušel na F1 v Maďarsku no a s tím cockpit by byl hezký dárek k Vánocům.

Jaká auta a tratě Ti nejvíce sedí a máš rád?

Formule a je jedno jestli Asseto nebo F1 2017 a klasický auta asi FXX K a tratě z F1 Hungaroring, SPA  a Singapur a z Asseto Corsa Nurburgring a libí se mi Mazda Raceway Laguna Seca

Co říkáš na Gran Turismo Sport?

Graficky hezký ale jinak zklamání.

Jakou hru-simulátor hraješ nejraději a proč?

F1 a asi protože už 22let sleduju tuhle královnu motorosportu, takže mě baví si zkoušet tratě a jezdit se Scuderia Ferrari F1

Jezdíš rád na Nordschleife?

Jednou se měl tu čest svést se naživo v BMW M5 trať je to pěkná naživo v sim racingu mě až tak nebaví.

Máš reálné zkušenosti v reálném závodění, jezdíš nebo jezdil jsi na okruhu nebo motokárách, rallycross atd. a jak se Ti dařilo?

Nikdy jsem profesionálně nezávodil, vždy jen s kamarádama a to většinou motokáry.

Jakou závodní sérii a jezdce máš v reálu rád?

Formule 1 a Kimi Raikkonen(bwoah)

Jak jsi přišel na závodění na PITLANE CLUB CZ & SK?

Přes tebe Pavle. Což je asi rok? Kdy Pavel Eisy psal na Facebooku o tom jak je Hamilton bůh až mě vyhecoval ject první závod F1 2017, který jsem i vyhrál (Jigga měl asi špatnej den) tak jsem zůstal. Takže Pavel Eisy mě vyhecoval a přivedl na PITLANE CLUB CZ/SK

Připravuješ se nějak speciálně na každý závod, a jak dlouho trénuješ?

Speciálně asi ne. Jezdím tak jeden až dva závody týdně, takže pak se snažím věnovat čas těm tratím a autům co jen to jde.

Co bys změnil na PITLANE CLUB CZ & SK? Jaké závody a auta bys chtěl jet?

Neměnil bych nic snad jen, aby nás bylo víc a víc a vyšla zas nějaká nová závodní série. Jinak na závody se těším na září/říjen F1 2018!!

Koho považuješ za svého největšího rivala?

Pavel Eisy a Mario Straka(Jiggu)

Jaký byl Tvůj nejhorší a nejlepší závod na PITLANE CLUB CZ & SK?

Nejhorší byl asi v Asseto corsa, když jsme jeli s Ferrari F1 SF70H na Redbull ringu, kdy jsem trénoval docela dost a nakonec startoval z druhého místa po kvalifikaci a v prvních dvou kolech mě někdo sejmul dvakrát a nakonec já sejmul dalšího. A nejlepší? F1 2017 Monako, kdy jsi na mě (Pavel Eisy) tlačil na první místo půlku závodu a tempo bylo super. Ale mám rád, každý závod, kdy se nás sejde víc a máme podobné rychlosti.

Profil jezdce:

LilblackCZ

Comments

Leave a comment