Sony oficiálně oznámila Gran Turismo Sport pro PlayStation 4, bude podporovat PlayStation VR

Sony oficiálně oznámila Gran Turismo Sport pro PlayStation 4, bude podporovat PlayStation VR

Bylo veřejným tajemstvím, že studio Polyphony Digital pracuje na novém dílu závodního megahitu Gran Turismo pro konzoli PlayStation 4. Už během E3 se spekulovalo, že by mohlo dojít k oznámení, ale nestalo se tak. Fanoušci si museli počkat do dnešního dne, Sony před malou chvilkou oznámila Gran Turismo Sport.

gt7

Vývojáři slibují kompletně nový engine, přepracovanou fyziku a zcela nové nahrané zvuky, které by už neměly hráčům trhat uši. Níže v novince se podívejte na oznamující trailer. Datum vydání zatím Gran Turismo Sport nemá, ale vývojáři nám slíbili alespoň betu na začátek příštího roku. Gran Turismo Sport bude jednou z her, která bude podporovat PlayStation VR.

Zdroj: Tisková zpráva

V Gran Turismo Sport budou zahrnuty hned dva online šampionáty schválené FIA (Federation Internationale de l’Automobile), které poběží zároveň. VNations Cup budete moci reprezentovat svoji zemi, zatímco v Manufacturers Cup oblíbenou automobilku. Vítězi šampionátu se navíc dostane stejného uznání, a bude ho čekat velkolepé vyhlášení, jako skutečného závodníka, což se stane vůbec poprvé v historii motorismu.

Autor: Martin Šmíd

Zdroj: http://konzolista.tiscali.cz/articles/onearticle?link=sony-oficialne-oznamila-gran-turismo-sport-pro-playstation-4-9wr9

Comments

 1. Hele a pochopil jsem to tak, že to prostě už nebude GT7, ale Gran Turismo Sport nebo to je něco jako prologue?

  • tohle by mela byt pouze beta/prologue.GT7 vyjde tak o 2 roky pozdeji jako to bylo u GT5.. 🙂

  • Prologue so don’t waste money on the small pre tester game, GT 5 prologue was shit and a waste of money, its there way of making money to finish the full game.

  • ano nebude se to jemnovat gt7. misto cisla tam bude napsano sport. imho to neni nic sokujiciho. precijen jde o restart serie na nove generaci konzoli. nechcou tedy pusobit zmatecne pro mene zaujate hrace.
   a vylozene jako prolog by to nemelo fungovat. bude to gt sport i pote az to bude hotova hra. jen to prvne bude volne pristupna zkusebni verze. ale protoze jde o komercni platformu tak to bude asi minimalne takove jako byl prolog. a postupne to bude aktualizacema nabalovat obsah a funkce atp. a az to dokonci tak se to zmeni v placenou hru. to aspon ja ocekavam.
   a osobne bych cekal ze budou zase cilit na vanoce. takze posledni kvartal pristoho roku by mohl byt zatim planovany termin pro finalni produkt.
   imho nebudou tu betu mit dva roky pokud nebudou mit nejaky problem.

Leave a comment