Podrobnosti o aktualizaci (1.21)

Podrobnosti o aktualizaci (1.21)

Byla uvolněna aktualizace hry Gran Turismo 6. Následuje přehled hlavních nových funkcí:

i1e2uOQPjnfmI

GT6 Track Path Editor
Data tratě lze nyní vytvářet pomocí speciální aplikace pro tablety se systémem Android™ (4.1 a vyšší) či iOS (7.0 a vyšší). Takto vytvořené tratě lze uložit a naimportovat do hry „Gran Turismo 6“, takže na nich lze poté ve hře jezdit.

Aplikace „GT6 Track Path Editor“ je nyní zdarma dostupná v obchodech „Google Play“ a „App Store“. Do sekce [NÁSTROJE] na obrazovce „Mé centrum“ hry „Gran Turismo 6“ byla přidána možnost „Import trasy tratí“. Po nainstalování této aktualizace bude tuto volbu možné používat k importu uložených dat tratí z aplikace v tabletu.

Vezměte prosím na vědomí, že datum a čas uvolnění aplikace se může v závislosti na zemi či regionu lišit.

Pomocí aplikace „GT6 Track Path Editor“ lze vytvořit trať výběrem ze 4 různých témat a poté ji použít v režimu Volná jízda, Arkáda, Otevřená lobby a v sekci Komunita.

Shrnutí této funkce bylo přidáno na stránku „Produkty“. Další podrobnosti se dozvíte také v on-line manuálu; podívejte se prosím na Související odkazy níže na této stránce.

Další vylepšení a úpravy
– V režimu „Volná jízda“ byly zakázány penalizace.
– V důsledku přidání aplikace „GT6 Track Path Editor“ byla maximální délka záznamů nejlepších kol, které lze nahrát v Záznamníku dat, nastavena na 20 minut.
– Došlo k vylepšení zvuků motoru některých vozů.
– Vzhledem k ukončení období on-line kvalifikace byla ze sekce [SPECIÁLNÍ SOUTĚŽE] odebrána položka „GT Academy 2015“.

Zdroj: http://www.gran-turismo.com/cz/news/00_3209673.html

Comments

Leave a comment