Informace o druhém srazu PITLANE CLUB CZ & SK 30.5.2015

Informace o druhém srazu PITLANE CLUB CZ & SK 30.5.2015

Už máme jeden rok za sebou fungování a máme plno nových tváří, které bychom chtěli poznat osobně. Minulý rok jsme se sešli na Hořovickém okruhu a letos plánujeme jezdit na Autodromu Sosnová.

sosnova

Protože je to trošku organizačně a finančně náročnější, potřebujeme vědět předem Vaši účast, kterou prosím napište do komentáře nebo na email: eisy@pitlaneclub.cz. Přijet si zazávodit můžou i ti, co s námi on-line nejezdí a hlavně osobně pokecat může přijít kdokoliv, kdo nemá chuť jezdit motokáry.

Termín je 30.5.2015 od 10.00 hod na Autodromu Sosnová u České Lípy (http://www.autodrom.cz/cs/11-kontakt/5-kontakty.html#web).

Máme od autodromu zatím zajištěný termín (10.00 hod je bohužel jediný volný), ale ještě nemáme kalkulaci. Jakmile ji obdržíme, dáme to sem, ale podle webu to vypadá na 1210,- Kč / hodinu (1 ks). K dispozici celkem 8 ks motokár. Takže bychom jeli hodinový „vytrvalostní“ závod. (Zjistíme podrobnosti, jak je to s přilbou a kuklou). Na jednu motokáru bych viděl cca 2-3. lidi, tzn. cenově 330-500 Kč za 20-30 min. jízdy pro jednotlivce. Což je běžná cena, ale tady je to na reálném okruhu, který jinak stojí cca 3 tis za hodinu a to pouze ve všední dny!
Helmy a kukly možno zapůjčit, rukavice vlastní (není nutné).

Program minisrazu:

9:30 – příjezd (rozdělení do teamů)
10:00 – začátek startu
11:00 – konec závodu
11:15 – vyhlášení výsledků
12:00 – společný oběd (http://www.hostinecnarychte.cz/)

Po obědě jsem myslel, že zajedeme na Rally Středohoří, ale akce byla zrušena, takže navrhuji se podívat na mimoňské letiště, kde probíhají tuningové války, můžeme dát sprinty, nebo vzít brusle atd. Od restaurace je to 22 km. Nebo na Máchovo jezero (7 km od restaurace).

Samotný závod se bude bodovat v celkovém pořadí podle klasického hodnocení a započítají se do freecupu podle nejrychlejších časů. Teamy se budou bodovat také, ale jen v tomto závodě.

Absolutnímu vítězi závodu (nejlepší čas) bude předána věcná cena, kterou do závodu věnuje shaman-cz a to poukaz na 1000 Kč na slevu zapůjčení  vozu od společnosti Dream-Cars!!

Tak piště, kdo by přijel a budeme se na vás těšit 🙂

Zatím potvrzená účast:

Eisy
Needrace (+3)
Mirda1984
Liborcz01
justYYn_CZE
sinymustang12345 (+1)
djrasby
shaman-cz (+1)
FABIARSTDI
Vozebmouch5

Nepotvrzená účast:
Futureboy7880
Alexandr70

Mapa okruhu:

sosnova
sosnova140328093735_250970196_

Takto vypadá okruh z pohledu motokárového jezdce:

Comments

 1. Have fun tomorrow gentlemen 😉

 2. Pánové, tak to vypadá, že já to nestihnu 🙁 Jsem na služebce a zde se nedaří, tudíž návrat do Čr bude pravděpodobně v nočních hodinách či zítra, vzhledem k tomu, že to mám odsud 700 km do ČR

 3. Aktualizace 🙂

 4. Tak oběd rezervován, dal jsem 6-9 lidí, protože fakt nevím, kolik nás bude na o…. http://www.hostinecnarychte.cz/

 5. Pozor, shaman-cz věnoval poukaz za 1000 kč, který může vyhrát jezdec nejlepšího času 🙂

 6. Jooo Neede, jak helma a kukla? Pujcujou tam?

 7. Jeden ufon tam bude – Eisy 😉 A taky jeden mimoň – Vozembouch…

 8. Opět aktualizace 🙂

 9. ja prijedu a chtel by jet taky jeden muj kamos, na motokary se tesim ale s 200ccm se pojede porad na plny plyn

 10. Jinak bych mej asi dve mozna tri mista volna v aute tak kdyby nekdo chtel po trase horovice beroun praha ……sosnova ,nabrat tak neni problem ….

 11. Aktualizované informace….

 12. není to sice úplná tutovka (vždycky se něco může stát), ale tak na 95% dorazím 🙂

 13. Jde predevsim o zabavu ale par informaci pro ty kdo by radi jeli a uplne netusi jeste o co jde… pojede se pravdepodobne na motokarach 200ccm na obycejnych pneumatikach delka jednoho stintu bude cca 10minut opravdu ma clovek zvlast netrenovany za 10 minut co delat je to zahul;) i kdyz jak asi na ktere trati v sosnovy jsem nebyl rozdelime se na teamy tak by bylo dobre aby jste opravdu daly najevo zajem kdyz chcete jet musime jeste potvrdit pocet lidi a pronajmout potrebny pocet motokar (pry to musi pripravit…vim ze je to vycemene bkbost ale taky tam radsi pojedu kdyz budu vedet kolik se nas sejde

 14. Rád bych Vás poznal osobně… 🙂 ale pro mnohé to bude dost daleko…chápu že o okruh je velký zájem tak tam není moc času ale co zkusit vymyslet nějaký program i na kus odpoledne…někde na nějakém odpočivadle nebo tak… 🙂

 15. Tagze kdo chce hlaste se co nejdriv ptejte se na co chcete ….

Leave a comment