Super GT 300 2015 – preseasonal test

Super GT 300 2015 – preseasonal test

Termín: 11.04.2015
Založení lobby: 20:00 hod
Start kvalifikace: 20:15 hod
Konec závodu: 21:30 hod
Typ závodu: Turnaj – Free cup (super gt 300 2015)
Auto: RE Amemiya RX7 GT300 Base Model ’06
Omezení: Tuning zakázán (prohibited)
Pneu: závodní tvrdé
Lobby ID: 1472-6118-3916-1736-8441

 

Mid Field (55 kol)
midfieldVýsledky tréninku: screenshot
Výsledky kvalifikace: screenshot
Výsledky závodu: screenshot
Typ startu: Grid start
Penalizace: None
Poškození: Light
Fuel/Tyres: Fast
Grip: Real
Slipstream: Real
Skid Recovery: Zakázáno
Active Steering: Zakázáno
ASM: Zakázáno
Driving Line: Zakázáno
TCS: Zakázano
ABS: max. 1
Délka kvalifikace 10 min. (každý sám)
Povinná zastávka v boxech: 0
Povinná výměna typu pneumatik: ne
Rychlost plynutí času: 3x
Počasí na začátku závodu: 50%
Proměnlivost počasí: 2x
Voda na začátku závodu: 90%

Koncepce:

Zatím před sezónní test nové série. Protože aut v GT 300 není tolik a je složité je porovnávat bez tuningu, pojede se podobný formát jako DTM, na každý závod jiné auto. Představa by byla 2. členného teamu, každý by si dal název podle sebe a v base modelech by každý měl svoji barvu. Přihlášky pište sem nebo do emailu eisy@pitlaneclub.cz

Jezdci:

Pozice Závodník Celkem Bodů Počet Závodů Ø Body/Závod Kilometráž (km)  % účast v turnaji
1 derek_737-1 25 1 25 212,4 100%
2 SLOVAKIA-66 18 1 18 212,4 100%
3 CzEng68 15 1 15 212,4 100%
4 DzudasR1cz 12 1 12 212,4 100%
5 Dawe260 10 1 10 212,4 100%
6 eisy 8 1 8 212,4 100%
7 sinymustang12345 6 1 6 212,4 100%
8 vida_cz 4 1 4 212,4 100%
9 Dymek0_CZ 2 1 2 212,4 100%
10 liborcz01 1 1 1 212,4 100%
11 AYRTON_SENNA_CZ 0 1 0 212,4 100%
12 FABIARSTDI 0 1 0 212,4 100%
13 mamolianfh 0 1 0 212,4 100%
14 killer7601045122 0 1 0 212,4 100%
15 jokik_1 0 1 0 212,4 100%

Teamy:

Pořadí Team Bodů
1 International team 33
2 Avatars Team 25
3 Los Snekos Team 13
4 SINYVIDA team 10
4 Hogofogo team 10
5 Loser team 8
6 Killers Team 0
7 Roan Team 0
Celkový součet 99

Teamy:

Předběžně:

Hogofogo team: Dawe260, FABIARSTDI
Loser team: Eisy, theworld455
Roan Team: Victim81, mamoulianf (náhradník jokik_1)
Avatars Team: Derek_737-1, alexandr70
Los Snekos Team: dzudasR1cz, liborcz01
International team: SLOVAKIA-66, CzEng68
KILLER TEAM: Killer7601045122, AYRTON_SENNA_CZ
SINYVIDA team: sinymustang12345, vida

Comments

 1. Výsledky doplněny. Nádherný závod. Strategické boje a vyrovnané časy, těším se na celý šampionát. Jinak nám to vychází na jednu lobby, ale kdyby byl větší zájem, můžeme otevřít druhou.

  Opět pěkně jeli nováčci, sinymustang12345, Dymek i Ayrton. Skvělý výkon zajel Dawe, který jel skvělou strategii a naprosto bez chyby (až na strkanice na začátku).

  Fakt se na tohle těším. Zase mne to motivuje trénovat, trénovat, trénovat 😀

  • Ještě jsem zapomněl napsat, že na mokru byl Slovakia naprosto neskutečně rychlej. Ale derek si vše pohlídal a jezdil stabilní časy. Super výsledek i pro Barryho!

  • Za me super zavod. Bohuzel jsem prokaucoval start na vode a taky kvalifikaci..
   Je videt ze na te vode proste vubec nejezdime a chtelo by to casteji 🙂 Mel jsem nastaveny Mokry gumy, s tim ze je v kvalifikaci kdyztak zmenim na IM, coz jsem taky nakonec udelal. to jsem ale netusil, ze do zavodu se opet startuje s tim co jsem mel nastaveno v lobby 🙂 No aspon jsem diky tomu mel dobrej start a z posledniho mista jsem se behem prvniho kola prokousal celkem jednoduse az na 8 misto. Jak ale zacala trat osychat, tak ty mokry zacaly hodne ztracet. Jakmile padlo 0% tak jsem jel hned pro tvrdy a chvilku trvalo, nez jsem ziskal spravnou rychlost. Pak uz to bylo celkem v pohode a dokonce jsem dotahoval ztratu z uvodu. zamerne jsme sel driv do boxu abych mohl zajizdet super casy a stahovat ty predemnou, ale bohuzel jsem vyjel z boxu a zasekl jsem se za slovakia, ktery byl o kolo zpet na starsich gumach 🙁 predjizdet jsem ho nechtel.. Na zaver jsem si jeste uzil pekny souboj s liborem a dymkem.. musim rict ze to byl povedeny zavod.. Klidne bych se zucastnil i turnaje, ale bohuzel zcela urcite s nejakou nepravidelnou ucasti.. je nejaka varianta jak se zucastnit jenom nekdy ? Diky

   • Jel jsi pěkně, pořád jsem si Tě hlídal, měl jsi podobnou strategii 🙂 Jednou za čas je opravdu tam ten déšť hodit.

    Myslím, že to není problém, můžeme udělat teamy s náhradníky, jediný problém by byl, že by se nesměli potkat na trati více jak 2 auta s teamu. Nebo bys měl samostatný team a prostě byl smířenej, že tak často nebudeš bodovat, ale o bodování jde v druhé řadě, první je si pořádně zazávodit. GT 300 jsou super káry 🙂

 2. Aktualizováno, Vidu jsem dal se sinym 🙂
  Dneska jde o test, takže ještě se to všechno může upřesnit 🙂

 3. Náš tým:KILLER TEAM(Killer+Ayrton)barva metalická modrá Ink Blue 🙂

 4. Čau. Taky bych se dnes svezl pokud je ještě místo.

 5. Čaute,dnes jedu 🙂

 6. Už další změna 🙁 já si to trénoval na začátku týdne a nastavení lobby se 2x změnilo 🙁 Chápu je to zatím test 😉
  Ještě bych se zeptal začalo vám v průběhu testovacího zavodu pršet já to testoval a ani jednou nezačalo voda na trati byla pouze na startu a pak už nic.
  Eisy ještě bych poprosil aby jsi u každého zavodu uváděl čas startu aby když trenuji tak si měl možnost dát stejné lobby jaké bude v závodě 😉
  Ještě info team Hogo Fogo bude mít zelenou barvu 😉 Dawe260

 7. vcera probehl kratky test pocasi a musim konstatovat, ze jsem to necekal az tak moc vymakany. Nejvic se mi libilo, ze i kdyz uz prestalo prset a %byly na 0 tak trat byla mimo idealni stopu jeste hodne mokra a pri kazdym vyjeti ze stopy bylo auto docela neriditelne, parada!! Jak v realu, jediny co je trochu spatny je, ze neni videt ten pruh suchyho mista, takze se musi jet „naslepo“ ale kazdy urcite vi, kudy vede idealni stopa. Na tohle si vsichni musi dat velky pozor. Victimovi se to sice vubec nelibilo, ale jde hlavne o zvyk.. Hra osychajici trat simuluje vyborne.

  • Bylo to super, ale taky jsem malinko rozčarovanej, před updatem byla závodní mokrá rychejší než přechodné do cca 60%, teď je v podstatě rychlejší pořád? Ale jinak bych chtěl prodloužit to osychání v kvalifikaci, tak jsem dal 90% voda na začátku a plynutí o jeden bod rychlejší!

  • Yes derek I also found the difference from the dry racing line and off and touching the wet slightly with the right front tyre very difficult as you just lose control of the car and off you go straight into the barriers

  • ne. hra opravdu tohle nesimuluje. ale je to script. ktery navic vyjebava s vyberem gum. jsem zhnusen. nejdem o zadnou simulaci. jde o podvod na lidi. je videt ze nemohl pouzit zadnou vypocetni silu na pocitani osychani a rozdilneho gripu pro jednotlive obuti tak tam dali jednoduchy programatorsky jazyk ktery funguje na IF xx THEN xx coz neni zadna fyzika.
   co me fakt zklamalo je ze tohle zmenili. ze se pocasi chovalo rozumeji a posrali to stejne jako unikove zony s piskem.
   neco takoveho simulace opravdu neni. to ze GT6 je jinak porad vcelku zabavna hra se nemeni. ale pocasi z chovani trate v kontratu s druhem obuji je proste ojeb. ale opravdu to prikladam tomu ze PS3 proste nam vykon na to pociat fyzikalni model ktery by byl na dnesni dobu dustojny ve vsech ohledech. takze si panove programatori usetrili praci tim ze s pocasim a mokrou trati vyjebali. na lepsim hardware by to nebyl problem.

 8. Čaute,taky bych jel pokuď už není pozdě,ale nemám parťáka 🙁

 9. Aktualizoval jsem teamy 🙂

 10. Slovakia-66 a CzEng68 – Team International

 11. Slovakia-66 a CzEng68 ale team název nevim….Slovakia co název ?

 12. I’ll team on my own then 😀

 13. …i já se na toto těším, také nemám kolegu

 14. urcite pojedu,ale ještě nemam kolegu tak když pojede někdo se mnou? nazev:los snekos team barva:silverstone ..ptal jsem se alexe,ale vidim ze jede s derekem nevadi

 15. Přihlašuji team HOGO FOGO za který pojedou FABIARSTDI a Dawe260 😉
  Jen bych poprosil aby u každého zavodu byl uveden čas startu.
  Moc díky David

 16. Rád by som sa tohto zúčastnil aj ja, len neviem, či sa nájde odvážlivec, ktorý si zobere do tímu extra závažie 🙂

 17. hele ono to ma nastevane pocasi. to by mela byt sranda.
  pojedu v tymu co jeste nema jmeno ani kompletni soupisku ale je moc dulezite abych oznamil a tim zabral bilou barvu protoze diky tomu se nemusim srat s malovanim. 🙂 a ted jeste abych prisel na zavod….

 18. Tak na tohle se těšim 🙂

Leave a comment