UFO racing

UFO racing

 Lobby ID: 1472-4711-0167-3386-4297

 

Nurburgring GP/F (60 min)
nurburgring
Výsledky tréninku: screenshot
Výsledky kvalifikace: screenshot
Výsledky závodu: screenshot
Typ startu: Grid Start
Penalizace: None
Poškození: Light
Fuel/Tyres: Fast
Grip: Real
Slipstream: Real
Skid Recovery: Zakázáno
Active Steering: Zakázáno
ASM: Zakázáno
Driving Line: Zakázáno
TCS: Zakázáno
ABS: Povoleno
Délka kvalifikace: 20 min. (kvalifikace v režimu normal opotřebení)
Povinná zastávka v boxech: 0
Povinná výměna typu pneumatik: ne

K závodu:

Vycházím vstříc všem a i top jezdcům a naplánoval jsem závod, na které bych chtěl pozvat opravdu top jezdce, aby se utkali s tímto skvělým autem a pokud budou dvě lobby, poskládají se výsledky z kvalifikací (proto je zde i časový prostor pro vyhodnocení kvalifikace a přechod do jiné místnosti) dle výsledků z obou místností.

Boduje se i kvalifikace!

Prosím o zaslání přihlášky pro rozdělení lobby. Snad Vás to zaujme a skvěle si zajezdíme.

Comments

 1. What a race, best one to date and with myself battling hard in 5th position and when I pitted I knew it had to do a quick pit and putting in petrol I was 10 liters short and had to pit again with less than 5 minutes left on the clock….Sakra.

 2. caute chlapi,
  sorry vsetkym (ak ste ma cakali), ze som neprisiel na zavod, nejako som to nestihal.. 🙁
  zajtra sa uz pokusim dostavit..

  • Škoda, Derek neměl v podstatě soupeře 😀 V kvalifikaci nám utek skoro o 2 vteřiny. Byl jsem překvapenej, že jsem byl dlouho 3 a v posledních 2 minutách mne předjel Ladacek 😀 V závodě jsem měl plno lagů (klasicky po startu, kdy pravidelně mne to zabrzdí), ale jednou když jsem byl vedle Barryho a vyjel jsem mimo trať, dostal na poslední místo a ztráta v prvním kole 22 s! V pitu jsem nabral zbytečně moc benálu, dal jsem plnou, ale i tak jsem si to užil. Ještě se podívám na záznam, kdy v poslední zatáčce nějak nepochopitelně zabrzdil Zdenal a já ho trefil… když tak si dám penaltu 😀 Díky všem a respekt k Derekovi

 3. Ted mi poslal Need vysledky pondelniho zavodu s Jaguarem, takze dneska jsou posledni 2. moznosti bodovat!!! Zitra od znova!!!

 4. Makam bohuzel…

 5. Taky se rád přidám

 6. […] Theworld načapal Dereka při testech na večerní závod na Nuburgringu s Nissan SILVIA spec-R AERO (S15) Touring Car ’02. Více o závodě zde: http://pitlaneclub.cz/ufo-racing/ […]

 7. Jedu

 8. kde na strankach najdu vysledky s aktualnim bodovonim? Nasel jsem jen uz odjete sampionaty, ale ty prave rozjete nikde nevidim..

 9. Malinko výjimečný závod, bude bodovaná kvalifikace, takže bodová žeň do Free cupu, který už končí tuto sobotu… Doufám, že přijdou hvězdy jako Derek, Foxman, Balis, Slovakia, Victim atd.

 10. ZAtím to kluci vypadá na jednu místnost, raději předem podotýkám, že přednost v lobby mají Ti, co se sem nyní přihlásili 😉

 11. …pokud zbyde místo i pro ,,LAMY,, tak jedu také, jinak podmínky ,,UFO,,na nesplňuju, snad jen vyzáží…..

 12. tiez pridem..

 13. jedu

 14. oo nurburgring.. ještě být top jezdec.. :D, to by chtělo do TV

 15. Já se hlásím 🙂

Leave a comment