Honda S2000 ’03

Honda S2000 ’03

 Lobby ID: 1472-4711-0167-3382-7528

Special Stage Route 5   (1 hod)
Special Stage Route 5
Výsledky tréninku: screenshot
Výsledky kvalifikace: screenshot
Výsledky závodu: screenshot
Typ startu: Grid Start
Penalizace: None
Poškození: Light
Fuel/Tyres: fast
Grip: Real
Slipstream: Real
Skid Recovery: Zakázáno
Active Steering: Zakázáno
ASM: Zakázáno
Driving Line: Zakázáno
TCS: Zakázáno
ABS: Povoleno
Délka kvalifikace: 6min.
Povinná zastávka v boxech: 0
Povinná výměna typu pneumatik: ne

Comments

 1. vcera sic jsem mel cas to cele odjet ale ja naspal jen 4 hodiny z nedele a po celem dni v praci me uz chytal mikrospanek na rovinkach. ztracel jsem prehled o tom kde jsem na trati a jezdil jak zombie. zaclo me to chytat asi po 20minutach. normalne si stezuju na auto. ale tohle bylo dobre. az na ten model. trat uz mi tak dobra neprijde. je to vykopavka ktera kdyby nebyla ve tme tak kazdy vidi jak je hnusna a stara. ale nejezdi se tak casto. a layout je ok. zavod bez treningu zacal dobre. to jsem byl jeste cipernej. Q nic moc. az v zavode jsem trochu zjistil jak to jet. ale pak prisla unava a ja zacal otukavat zdi. v pitu jsem vzal plnou nadrz a uvedomil jsem si to asi az po 10minutach jizdy. tak jsem se pochvalil jak pekne s tou cisternou jedu ze mi lidi s pulkou nadrze neujizdeji. a po dalsi chvili uz jsem to na pokracovani nevidel. bylo teprve pondeli a ja si uz budoval spankovy deficit na cely tyden. tak jsem to radsi zabalil.

 2. kluci, jsem se nestačil vzpamatovat, studený gumy a když zaůtočil jeden, tak i druhej.. no, omlouvám se za ťukance 😀

  • No ty jsi tam řádil 😀 jinak prosím v závodě, i když to zabalíš, vjeď raději do pitu.

   Byl to strašně těžké a bez tréninku jsem to auto pochopil po 20 min 🙁 pak jsem dával časy kolem 1:36 a to jsem už byl „vystrkán“ (nebyl v tom ničí úmysl, brzdil jsem i zbytečně brzo a jak byly někdy 3 auta vedle sebe, zavíral i stopu a na těch studenejch gumách to nikdo neměl pořádně v rukách) na konec pole, pak skvěle bojoval s furym a dzudasem a na konci došel benzín 😀

   Škoda, že to victim zabalil, jinak gratulace nováčkovi Djrasby, hned v prvním závodě skončit na bedně 😮

 3. Great race and I enjoyed the battle between myself and needrace and eisy sorry for hitting you on the first lap on the 2nd gear left corner, I thought I could take the inside line but pushed to much.

 4. To jako jezdim hodinu jiny okruh??parada….

 5. myslel sem,ze to bude obracene

Leave a comment