GT6 Update 1.12 připraven: obsahuje novou trať, nové online prvky a nová auta

GT6 Update 1.12 připraven: obsahuje novou trať, nové online prvky a nová auta

Trať se jmenuje “Circuit de la Sierra”, jak již bylo avizováno a jedná se fiktivní trať ve Španělsku poblíž Zahara de la Sierra, v Andalusii. Jedná se o nejdelší trať, která je v GT.

i1egLdk7csv2X8c

Rychlý závod
Na obrazovce „Mé centrum“ byla do sekce [ON-LINE] přidána funkce [Rychlý závod]. Je-li vybrán tento závod, jsou automaticky vyhledáni a spárováni hráči z celého světa, takže je jednoduše a rychle sestaven on-line závod.

Byly přidány další ukazatele

Pomocí možnosti [Přídavné díly] v sekci [ÚPRAVY A SERVIS] na obrazovce „Mé centrum“ lze nyní nainstalovat „Další ukazatele“. Z následujících přístrojů si můžete vybrat až 3 další ukazatele: „Ukazatel posílení“, „Teploměr vody“, „Teploměr oleje“, „Otáčkoměr“, „Tachometr“, „Tlakoměr oleje“, „Voltmetr“ a „Palivoměr“.

Byla rozšířena podpora volantů
Volant Thrustmaster T300 RS je nyní oficiálně podporován a plně kompatibilní s Gran Turismo 6. Na obrazovce [Nastavení] v [NABÍDCE] (přístupné po stisku tlačítka START) lze v kategorii [Volant] změnit přiřazení ovládacích prvků.

V [Rychlé nabídce] lze nyní nastavit úroveň síly zpětné vazby
– [Sílu zpětné vazby], kterou bylo původně možné nastavit pouze v kategorii [Charakteristika řízení] na obrazovce [Nastavení] v [NABÍDCE], lze nyní také nastavit z „Rychlé nabídky“ pod položkou [Jízdní nastavení], která se zobrazuje před zahájením závodu.
– Kromě toho lze nyní úroveň zpětné silové vazby, kterou bylo dříve možné nastavit pouze pod položkou [Síla zpětné vazby], upravit samostatně pomocí posuvníků [Zpětná silová vazba – max. toč. moment] a [Zpětná silová vazba – citlivost]: je tak možné nezávisle nastavovat sílu zpětné vazby při extrémním zatáčení a citlivost řízení v blízkosti střední polohy.
– Zpětnou silovou vazbu lze nyní u ovladačů, jako je Driving Force™ EX, nastavit mezi krajními polohami ve 200 úrovních.

Dále
– U vozu Toyota TS030 Hybrid ’12 došlo ke změně motorové asistence řízení. Protože motorová asistence řízení je funkční pouze v případě, kdy vůz jede na plný plyn (přes 80 %), motor se již neprojevuje, pokud vůz při zatáčení na plný plyn nejede.

Nová auta:

i14K5cCMq8IQdz

Společnosti Nissan a Sony Computer Entertainment Europe oznámily, že pro hru Gran Turismo®6 je k dispozici zcela nový vůz Nissan GT-R NISMO. GT-R NISMO je unikátní nástupce R35 GT-R. Od roku 2007, kdy se vůz objevil poprvé, zlepšovali technici Nissanu neustále výkon každé nové verze GT-R.

Model Nissan GT-R NISMO se nedávno objevil na Silverstonu během race campu evropské GT Academy 2014 . Při této příležitosti se ve voze svezl Kazunori Yamauchi, prezident Polyphony Digital Inc. a tvůrce Gran Turismo, a poté oznámil, že tento vůz bude ve hře možné zakoupit v Autosalónu. Jako poděkování fanouškům GT Academy bude vůz zdarma k dispozici všem hráčům Gran Turismo®6, kteří se zúčastnili soutěže GT Academy 2014.

První dodávky silniční verze Nissan GT-R NISMO již v Japonsku proběhly. Vůz je nyní v prodeji také v USA a Evropě a první dodávky jsou naplánovány na říjen. „GT-R NISMO je úžasný vůz a já jsem naprosto nadšený, že kromě toho, že ho Nissan nabízí po celém světě, jej také poskytl i hráčům ve virtuálním světě Gran Turismo®6. Je to další skvělý příklad, jak Nissan pokračuje v přinášení inovací a radosti všem – jak ve skutečném, tak ve virtuálním světě!“, prohlásil Kazunori.

Model GT-R ve verzi 2014 se již v automobilové sféře etabloval jako jeden z nejvýkonnějších supersportů a Nissan při vývoji špičkového modelu Nissan GT-R čerpal z desetiletí závodních zkušeností nasbíraných týmem NISMO, který je složený z odborníků na motorsport.

Nissan GT-R NISMO však jde ještě o krůček dál svým exkluzivním stylem, který reprezentuje dlouhodobou závodní filozofii formy vycházející z obsahu. Celá řada technologií inspirovaných motoristickým sportem zlepšuje výkon vozu díky optimalizované aerodynamice, podvozku a pohonu a utváří dobře vyvážený stroj, který je doma jak na silnici, tak na závodní dráze.

Nissan GT-R NISMO využívá inovací, nekompromisní techniky i motorsportem inspirovaných technologií k dosažení nových úrovní výkonu, rychlosti a ovládání. Přední nárazník, vertikální přepážky pod motorem a karbonový spoiler vzadu zvyšují přítlak, snižují těžiště a přidávají dalších 100 kg (při rychlosti 300 km/h) v porovnání s právě aktualizovaným modelem Nissan GT-R 2014. Širší přední nárazník a prodloužený kónický zadní nárazník zajišťují koeficient odporu vzduchu Cd 0,26, stejný jako u Nissanu GT-R 2014. Na novém voze GT-R NISMO nebylo nic opomenuto. Pružiny a na zakázku vyvinuté tlumiče Bilstein DampTronic vepředu a vzadu byly zvlášť upraveny, aby poskytovaly výjimečnou úroveň přilnavosti a progresivní odezvu řízení na samotné hranici možností.

V GT-R NISMO najdete 3,8litrový šestiválec VR38DETT se dvěma turby a výkonem 600 koní. Jeho velkokapacitní turbodmychadla s vysokým průtokem poskytují lepší sání a jsou podobná těm používaným v závodech GT3. Optimalizované individuální řízení časování zapalování jednotlivých válců a vylepšené palivové čerpadlo (v porovnání s běžnými modely) pomáhají zlepšit spalování. Každý motor je od začátku do konce ručně sestavován speciálně vyškolenými techniky v mimořádně čisté místnosti, podobně jako při stavbě závodních pohonů.
Ještě před oficiálním představením vozu Nissan GT-R NISMO usedl v září 2013 za jeho volant na Nürburgringu Michael Krumm. NISSAN GT-R NISMO vybavený balíčkem NISMO N Attack Package zajel na trati Nordschleife (severní smyčka) německého Nürburgringu kolo za 7 minut a 8,679 vteřiny a ustanovil tak nový rekord kola pro sériově vyráběný vůz. Produkční model GT-R NISMO se již v Evropě prodává a fanoušci GT Academy se s ním na virtuální trať mohou vydat už dnes!

 

TOYOTA FT-1 Vision Gran Turismo

Ve hře „Gran Turismo 6“, dostupné exkluzivně pro PlayStation®3, byl uvolněn vůz „TOYOTA FT-1 Vision Gran Turismo“. Designový koncept FT-1 byl v této podobě, která zdůrazňuje jeho vlastnosti a konstrukční prvky navržené pro opravdové závodění, vybroušen k dokonalosti.
toyota

Jak jej získat

Po provedení aktualizace 1.12 lze vůz zakoupit na obrazovce „Mé centrum“ (zde také můžete zhlédnout předváděcí video vozu), v sekci [VOZY] a [Vision GT]. Vůz je také možné získat dokončením kola (dosažený čas nerozhoduje) v novém sezonním závodě, který bude dostupný jen po omezenou dobu.

TOYOTA FT-1 Vision Gran Turismo

Po vzrušení, které vyvolalo uvedení FT-1 ve hře Gran Turismo 6, posunul návrhářský tým CALTY Design ze severoamerické pobočky Toyoty svůj sen o vytvoření špičkového závodního vozu FT-1 Vision Gran Turismo o krok dále.

Původním záměrem designérů při navrhování FT-1 bylo nepokrytě zapůsobit na automobilové nadšence. FT-1 Vision Gran Turismo je stejným způsobem navrženo pro zaryté fanoušky série Gran Turismo. Designéři se zaměřili na udržení autentického pocitu z FT-1 Vision Gran Turismo i na virtuálních herních tratích, aby si jízdu s ním hráči maximálně užili.

Protože již sama konstrukce vozu FT-1 díky „funkčnímu tvarování“ zajišťuje dostatečné chlazení a přítlak, „Vision“ verzi již stačilo jen posunout a vylepšit do podoby čistokrevného závodního vozu. Návrháři proto pečlivě studovali závodní tratě i závodní vozy a zjištěné poznatky uplatnili v použitém designu. Styl FT-1 Vision Gran Turismo tak dík čistě funkčně zaměřenému designu zřetelně vyzařuje určitou syrovost. Širší blatníky i pneumatiky poskytují extrémní přilnavost k povrchu trati. Zvětšené sací otvory zlepšují chlazení a větší zadní křídlo spolu s dodatečnými předními aerodynamickými křidélky dodatečně zvyšují přítlak. Rozměrově narostl i zadní difuzor s řadou vertikálních lamel a kvůli plynulejšímu proudění vzduchu došlo k jeho posunutí víc dozadu.

FT-1 Vision Gran Turismo se řídí stejně dobře, jako vypadá, a tak se za jeho volantem můžete po závodních tratích prohánět se stejnými pocity a vzrušením jako při skutečných závodech.

Vision Gran Turismo

Vision Gran Turismo je projekt, ve kterém přední světové automobilky vyvíjejí exkluzivní koncepty vozů pro hru Gran Turismo a její fanoušky. V blízké budoucnosti se tak můžete těšit na další fantastické modely vozů!

 

Více zde: http://www.gtplanet.net/gt6-update-1-12-released-includes-new-track-new-online-features-new-cars/

Comments

 1. Jak tohle chápete? http://www.gran-turismo.com/gb/news/00_8530454.html Na to už je moje angl. nějak slabá? Jakej metr?!?

 2. Mirda uz to mydli

  • jak se vam zamlouvaji novinky
   nove auta. prima.
   i ty pomale vytunene ze sierry jsou zajimave. to ferko je prijemne. ne uplne super. ale proste vcelku mile a na tu trat se fakt vyborne hodi. rychlejsi auto uz by tam bylo alien.
   nova toyoata vypada zabavne po tom jednom kole co jsem odjel.
   mozna by s ni byt jeste fakt zabava.
   nova trat je hezka. a zabavna. ale bude mit asi stejny problem jako nurb. na zavody to moc extra zabava nebude az opadne prvnotni nadseni.
   ale jako trat supr. i prostredi.
   celkove se mi ten mod s nahanenim AI a sberem casu libi. mozna jen proto ze to je cerstve. ale na vecer me to zabavilo.
   online quick match by potreboval doladit. je prima ze to dava na vyber auta a bez tuningu. takze je lehci nekam skocit na slepo. stabilita jeste neni supr. ale slo to.
   v expert eventu meli zaplej draft na medium .. rozhodne nebyl real. coz bych u experta cekal. takze par hlouposti se najde.
   ale celkove dost noveho obsahu.

 3. a ja smrdim v praci

Leave a comment