V obchodě App Store je nyní dostupná první oficiální aplikace „Gran Turismo“

V obchodě App Store je nyní dostupná první oficiální aplikace „Gran Turismo“

V obchodě App Store je nyní dostupná první oficiální aplikace „Gran Turismo“ pro iOS

V obchodě App Store je nyní dostupná první oficiální aplikace „Gran Turismo“ pro iOS. Tato aplikace obsahuje knížku „Beyond The Apex“, která je dostupná pouze v limitované edici hry Gran Turismo 6 prodávané v Japonsku a Asii, spolu s novou interaktivní databází vozů.
Aplikace neobsahuje jen informace ze hry, ale také podrobný popis postupů, kterými je vozům vdechován život, a řadu dalších informací o vozech, díky nimž je nepostradatelným nástrojem pro každého automobilového fandu.

Aplikace obsahuje:

i10CifB6T0MkBb

Digitální verzi knížky „Beyond The Apex“, kterou obsahuje limitovaná edice hry „Gran Turismo 6“.
Databázi obsahující všechny dopravní prostředky ze hry „Gran Turismo 6“.
Popisy, parametry a obrázky každého vozu.
Funkci „Oblíbené“, která vám umožní označit vaše oblíbené vozy.

i1Rc7jsEvGC2K8E
Obsahuje digitální verzi knížky „Beyond The Apex“, kterou najdete u limitovaná edice hry „Gran Turismo 6“. Dopodrobna jsou zde vysvětleny základy konstrukce vozů, mechanika, tuning a další nastavení, vše doprovázené množstvím obrázků. Kniha rovněž obsahuje referenční materiál k tratím ze hry Gran Turismo 6, který poslouží i jako průvodce.

i1zgkFYCpFRKNz
DATABÁZE VOZŮ
Více než 1 200 vozů ze hry „Gran Turismo 6“ bylo uspořádáno a rozčleněno do jakési „encyklopedie vozů“, ve které si uživatelé mohou ke každému vozu vyhledat jeho popis, detailní parametry i překrásné obrázky, vše seřazené do seznamu, který lze třídit podle názvu, roku výroby a dalších kritérií.

Poznámky:
– Obsah aplikace odpovídá stavu v prosinci 2013 a nezahrnuje žádné údaje z dodatečného obsahu vydaného v následujících aktualizacích.
– Poměr výkonu a hmotnosti je údaj, který dostaneme při vydělení hmotnosti vozu jeho maximálním výkonem.
– Tato aplikace je dostupná v angličtině, francouzštině, němčině, italštině, španělštině, brazilské portugalštině, mexické španělštině, japonštině, čínštině, korejštině a asijské angličtině (lokalizované verze jsou dostupné v příslušných obchodech iTunes).
– Aplikace bude v obchodě App Store dostupná ve vybraných zemích od 0:00 AM (půlnoc) 30. čerevence 2014 (místního času). Více se dozvíte na speciální stránce, na kterou se dostanete pomocí odkazu uvedeného níže v sekci Související odkazy.
– Verze pro operační systém Android není v současné době plánována.

Comments

Leave a comment