Update v1.07 spuštěn – mimo jiné přináší BMW Vision GT

Update v1.07 spuštěn – mimo jiné přináší BMW Vision GT

e hře „Gran Turismo 6“, dostupné exkluzivně pro PlayStation®3, byl uvolněn vůz „BMW Vision Gran Turismo“. Tento ultrarychlý silniční sporťák navazuje na dědictví slavných cestovních vozů BMW 70. let. Využijte tuto šanci a okuste jeho jízdní výkon!

Jak jej získat

Po provedení aktualizace 1.07 lze vůz zakoupit na obrazovce „Mé centrum“ (zde také můžete zhlédnout předváděcí video vozu) v sekci [VOZY] a dále [Vision GT]. Vůz je rovněž možné získat dokončením kola (dosažený čas nerozhoduje) v novém sezonním závodě, který bude dostupný jen po omezenou dobu.

BMW Vision Gran Turismo

Návrhářský tým BMW navázal na tradici úspěšných cestovních vozů automobilky 70. let a vytvořil nekompromisní silniční závoďák moderní éry.

Ideální proporce a dynamická silueta vytvářejí u vozu BMW Vision Gran Turismo dojem rychlosti, dokonce i když stojí. Přední a zadní spoilery zajišťují optimální přítlak, současně všechny aerodynamické prvky snižují odpor vzduchu a díky využití karbonových vláken i celkovou hmotnost vozu.

Lak v barvách BMW M kopíruje proudění vzduchu a připomíná motoristické úspěchy značky BMW.

Technologie použitá ve voze BMW Vision Gran Turismo je stejně tak působivá jako jeho design. Výkonný třílitrový řadový šestiválec s technologií M TwinPower Turbo poskytuje maximální výkon 404 kW/549 HP v rozmezí 6 200 – 7 300 otáček za minutu. Maximální točivý moment 680 Nm/69 kgm je dosahován už při 1 900 otáčkách za minutu. Sekvenční šestistupňová převodovka ovládaná pomocí řadicích pádel na volantu přenáší výkonu motoru na poháněnou zadní nápravu.

Vynikající výkonové charakteristiky vozu BMW Vision Gran Turismo, vážícího pouhých 1 180 kg, zahrnují i dokonalé rozložení zatížení náprav v poměru 50:50.

Vision Gran Turismo

Vision Gran Turismo je projekt, ve kterém přední světové automobilky vyvíjejí exkluzivní koncepty vozů pro hru Gran Turismo a její fanoušky. V blízké budoucnosti se tak můžete těšit na další fantastické modely vozů!

Dále byly provedeny tyto úpravy:

Adjustments to the Open Lobby
– [Endurance Race] has been added to the [Room Mode] option within [Basic Settings] of the Event Settings screen.
– [Tire Wear/Fuel Consumption] has been added to [Time Trial Settings] options (“OFF”, “Normal”, “Fast” or “Very Fast” can be selected)
– Choice of [Start Type] has been added to the [Race Settings] for Qualifier, Time Trial, and Drift Trial modes. You can now select from [Final Corner Start] or [Pit Start].
– When [Grid Start with False Start Check] is selected in [Race Settings], signal lights will be displayed as start indicators.

New features added to “Replay” and “Watch Race” modes
– Button controls can now be used to: Switch between “Full View” and “Live Timing”; to turn the “Driver List Display” ON/OFF; to switch the “Information Display” and to change the target car.
– The “Keyboard Switching Feature” has been added. A USB keyboard can be used to switch the “Information Display” and to change the view.

Comments

 1. Oficiálně vyzkoušeno, gumy opraveny. Dokonce jsou nová auta:
  http://www.gtplanet.net/forum/threads/update-1-07-undocumented-changes-thread-documented-changes-also-in-op.308847/page-6#post-9660402

  Jinak ještě včerejší postřeh, když byl spuštěn start s kontrolou ulití, tak po zhasnutí červených světel je proměnný interval 😮

  Dále to ukazuje nejlepší kolo i během závodu a kvalifikace se dá pouštět z boxů (to se mi libí, ale musí se počítat s kolem navíc 🙂

  Ukazatel benzínu je upraven (snad ukazuje dříve, ale nemám vyzkoušeno).

  Endurance a různé starty jsem ještě nezkoušel 🙂

 2. Victim nasel, ze opravili i spatne gumy po boxech 🙂

Leave a comment