Ayrton Senna DLC

Ayrton Senna DLC

Zatím žádný DLC se zatím nekoná 🙁 Jen tisková zpráva:

1. května 2014, 20 let po Sennově odchodu, byla na webu gran-turismo.com zpřístupněna speciální sekce „Ayrton Senna Tribute“ (Hold Ayrtonu Sennovi).Zde můžete ve videozáznamech a dvojdílné prezentaci sledovat Sennův život a připravit se na zpřístupnění dalšího obsahu ve druhé polovině května. Pevně doufáme, že se s Gran Turismo 6 vydáte ve stopách jednoho z největších závodních jezdců historie, který stále pevně žije v srdcích mnohých z nás.U příležitosti partnerství mezi Institutem Ayrtona Senny a Gran Turismo byl na webu zpřístupněn krátký dokument „Ayrton’s Wish“ (Ayrtonovo přání). Film se zaměřuje na Institut Ayrtona Senny založený Ayrtonovou sestrou Viviane, která dále se po jeho tragickém odchodu stala stala nositelkou jeho nadějí a snů.
Lotus_97T_85_01d

„Ayrton’s Wish“ (Ayrtonovo přání) – Krátký dokumentární film

Ayrton Senna, trojnásobný mistr světa Formule 1, zemřel při tragické nehodě 1. května 1994, opustil svou rodinu, fanoušky i národ truchlící nad ztrátou největšího závodního jezdce na světě. Ayrtonův odchod přiměl jeho sestru Viviane k založení Instituto Ayrton Senna (IAS), jehož prostřednictvím se snaží naplňovat jeho touhu pomoci svým krajanům.

Dokument Ayrton’s Wish (Ayrtonovo přání) se věnuje Sennovu snu dát brazilským dětem šanci realizovat jejich vlastní potenciál i nově uzavřené spolupráci mezi Gran Turismo a IAS. Důležitějším motivem než Sennův jezdecký úspěch je však ve filmu Ayrtonova láska k Brazílii.

Režie filmu se ujal Tamir Moscovici, který již režíroval „KAZ: Pushing the Virtual Divide“, dokument natočený jako součást oslav 15. výročí značky Gran Turismo. „KAZ“ při udílení cen Game Marketing Awards 2014 zvítězil v kategorii „Nejlepší dlouhometrážní snímek s propagačním obsahem“.

http://www.gran-turismo.com/cz/senna/ 

 

Comments

  1. no slava kluci japonsky ja vedel ze na vas je spoleh oni to snad opravdu opravili….

  2. No to nevypada jako dlc … a ten fofr uz za 14 dni

  3. Vraj behom mesiaca to bude,nic viac nevieme zatial ci to bude platene alebo co…

    • Me nejde o tech par korun jen jako nebylo by lepsi tu hru tak trochu dodelat nejdriv nez k ni zacnou prodavat neco navic a to navic je auto mr ktery jezdi na zavodnich gumach tak ze jako by nepridaly tak nejak nic pouze v pripade ze by ten update resil treba mr vozy a zavodni gumy!!!!!!!!!!!!!!

      • Včera ty gumy mi na fuji pěkně zamotali hlavu. Ono se to snad při každém pit stopu chová úplně jinak 🙁 Každopádně teď je jasné, že opravdu jsou špatně přehozené přední a zadní!!! Proč tohle neopraví opravdu nechápu 🙁

Leave a comment