Nová aktualizace GT6

Nová aktualizace GT6

Byla uvolněna aktualizace hry Gran Turismo 6. Následuje seznam hlavních nových funkcí:

Nové funkce přidané do Otevřené Lobby
– V [Nastavení místnosti] na obrazovce „Nastavení závodů“ byly k možnosti [Typ závodu] přidány volby [Časovka], [Drift] a [Volná jízda].
– Nyní je možné použít [Nastavení omezující výkon] i v případě, kdy je [Výběr vozu] nastaven na [Filtrovat podle výrobce] či [Filtrovat podle kategorie].
– [Motokáry] lze nyní vybrat i v závodech jednoho typu vozu konaných na tratích, které mají v traťovém zařazení nastavenou volbu „Počasí: proměnlivé“.
– „Nastavení pravidel“ lze nyní zkontrolovat v potvrzovacím okně ještě před vstupem do místnosti.
– Pokud v [Nastavení kvalifikace] zvolíte možnost [Závodit sám], zobrazí se ostatní vozy jen jako linie. V režimu [Sledovat závod] se jako linie zobrazují jiné vozy než „zabíraný vůz“.

Přidán režim pro více monitorů
Na obrazovku [Nastavení] v [NABÍDCE] (přístupné po stisku tlačítka START) byla v kategorii [Obraz] přidána nová možnost [Nastavení pro více monitorů].

Implementována nová funkce Vyhledávání vozu 
Do sekce [VOZY] v „Mém centru“ byla přidána funkce [Vyhledávání vozu]. V autosalónech je tak nyní možné vyhledávat vůz podle specifických kritérií.

Nyní lze zakoupit individuální barvy závodní výstroje
Nyní je možné zakoupit individuální barvy závodní výstroje místo kompletní sady. Cena určité závodní výstroje proto byla příslušně upravena.

Došlo k rozšíření možností tuningových úprav motokár
– Na obrazovce [Jízdní nastavení] je nyní možné upravovat hodnoty [Kontrola trakce] a [Pomoc pro vyrovnání smyku] i u motokár.
– Na obrazovce [Úpravy vozu] lze nyní nastavit hodnotu [Vyvážení brzd]. U standardních motokár lze nastavit pouze zadní brzdy, zatímco u motokár s řazením lze upravit přední i zadní.

Další vylepšení a úpravy
– Do horní části obrazovky [Mé centrum] a do potvrzovacího okna na konci závodu byla přidána ikona indikující stav „bonusu za po sobě jdoucí přihlášení“ (od 1 do 5 dní).
– Přírůstková hodnota pro úpravu volby [Přední/zadní rozložení toč. momentu] v nastavení [Úpravy vozu] byla změněna z 5 na 1.

Comments

  1. Jebat je do chobotu Japončíky . . co je za problém z gumama..?? já chci novou trať a nějaký auta . . 😀

    • No asi takhle kdyz jedes do boxu tak se padarum porad nezobrazuje tabulka gumy palivo(nekdy i na volantu) ale hlavne racing smes po boxech se chova uplne jinak zadni kola se sjizdi daleko rychleji a jsou jakoby „nervozni“ a predni se nesjizdeji skoro vubec a jsou takove neohrabane… na gt arene psal xanavi ze cetl ze by to mohlo byt tim ze se po boxech vymeni pneu predni za zadni docela to ma hlavu a patu pokud pocitas ze rac smesi jsou vzadu sirsi nez ve predu

  2. Nic o trati nic o racing gumach jediny to nastaveni omezeni v kategoriich je dobry ale spis vec ktera uz taky mela byt od zacatku

  3. No a Zahara de la Sierra, Spain – nové trati ani zmínka?!

Leave a comment