Motosalon v Brně čeká 45 tisíc lidí

Motosalon v Brně čeká 45 tisíc lidí

Veletrh Motosalon, který se bude začátkem března konat na brněnském výstavišti, letos čeká růst počtu návštěvníků zhruba o 5000 na 45 tisíc. Ve stejném termínu proběhne v pražských Holešovicích konkurenční výstava Motocykl.

Mezinárodní veletrh motocyklů a čtyřkolek Motosalon se bude konat na brněnském výstavišti od 6. března. Na akci se představí téměř všechny významné motocyklové značky zastoupené na českém trhu kromě Ducati.

417101-gallery1-cxkiw

Svou expozici na brněnské výstavě budou mít Honda, Suzuki, Yamaha a nově i Kawasaki, dále Harley-Davidson, BMW, Triumph, Aprilia, KTM, Royal-Enfield, Kymco, Jawa a další. Mezi čtyřkolkami pak Arctic Cat, TGB, Can-Am nebo Outlander.

Praha i Brno: dvě výstavy v jednom termínu
Novinkou má být samostatná expozice zhruba dvou desítek přestaveb pod názvem Custom Culture nebo páteční Teenager Day pro začínající jezdce. O doprovodný program veletrhu se postará kaskadérská skupina Crazy Day. Na Motosalonu také poprvé představí svůj nový závodní stroj jezdec Karel Abraham.

Brněnské výstaviště se pro návštěvníky otevře v poledne 6. března a akce bude trvat do neděle 9. března. Základní denní vstupné je 200 korun.

Ve stejném termínu proběhne v pražských Holešovicích konkurenční výstava Motocykl.

Zdroj: http://www.novinky.cz/auto/327932-motosalon-v-brne-ceka-45-tisic-lidi.html

Comments

Leave a comment